ye-logo.v1.2

Хмельничанин показав Мадрид в період карантину (ВІДЕО)

Суспільство 1740

Відеоекскурсія вулицями столиці Іспанії.

Через пандемію коронавірусу мандрівки у всьому світі стали тимчасово недоступними. Але завдяки хмельничанам, які живуть в різних країнах, ми можемо подивитися, як триває життя в інших куточках планети.

В яких умовах наразі живуть мешканці Іспанії, другої в Європі країни за кількістю загиблих від коронавірусу, сайту «Є» показав хмельничанин Олег Гулеватий. Чоловік продемонстрував, як виглядає в період карантину один з районів Мадриду – Алькоркон.

На роботу в Мадриді ходять працівники тих сфер, які є «базовими» для життєдіяльності. Хоча нещодавно карантин дещо послабили і частина підприємств знову працюють. З середини березня відкриті лише продуктові супермаркети і аптеки. Всюди у магазинах нанесені лінії, щоб покупці дотримувалися дистанції.

Усі зони відпочинку і розваг закриті.
Іспанці дотримуються обмежень, не намагаючись обійти заборони.
Вулиці міста малолюдні.
А майже всі магазині і далі зачинені.

Дитячі майданчики, зони відпочинку закриті обмежувальними стрічками. Всі вони порожні від людей. Внутрішні території багатоповерхових житлових будинків загального користування теж безлюдні. Громадський транспорт у Мадриді продовжує курсувати, щоб мешканці різних районів могли дістатися до роботи. Але пасажири мають мати спеціальні пропуски.

Просто так заборонено виходити з дому. Для цього має бути вагома причина – крім роботи, це може бути похід за продуктами чи ліками. Місцеві ж дуже сподіваються, що керівництво держави введе пом’якшення і дозволить прогулюватися на свіжому повітрі. Ходити дозволено по одному, тримаючись метрової дистанції з перехожими.

А щовечора вже протягом багатьох тижнів іспанці хлопають з балконів, дякуючи лікарям за їхню роботу.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую