ye-logo.v1.2

Харківська компанія розробить проєкт реконструкції старокостянтинівського сміттєзвалища

Суспільство 1554
ТОВ «Діпрокомунбуд» має розробити проєктно-кошторисну документацію впродовж шести місяців
ТОВ «Діпрокомунбуд» має розробити проєктно-кошторисну документацію впродовж шести місяців. Фото: ілюстративне pixabay.com

Вартість запланованих робіт склала понад мільйон гривень.

Днями начальник КП «Старокостянтинівський комбінат комунальних підприємств» Володимир Булич підписав угоду з ТОВ «Діпрокомунбуд». Згідно з нею, харківська кампанія має за понад мільйон гривень розробити проєктно-кошторисну документацію реконструкції місцевого сміттєзвалища. Про це свідчить інформація опублікована на порталі публічних закупівель «Prozorro».

За інформацією «Prozorro», проєктно-кошторисну документацію підрядник розроблятиме для реконструкції полігону твердих побутових відходів, який розташований на землях Пашковецької сільської ради Старокостянтинівського району. Свою роботу ТОВ «Діпрокомунбуд» має виконати впродовж шести місяців. У договорі кінцевим терміном визначено 25 грудня цього року.

Крім того, у договорі зазначається, що його невід’ємними частинами є чотири додатки: завдання на проєктування, календарний план, протокол погодження договірної ціни та кошторис на проєктні роботи. Про комунальне підприємство Старокостянтинівської міської ради не опубліковувало ці додатки на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Вартість робіт склала 1 мільйон 320 тисяч 987 гривень. Проте угода з ТОВ «Діпрокомунбуд» була укладена без проведення відкритого аукціону й без вказівки причини такого рішення.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Діпрокомунбуд» зареєстроване у Харкові. Його кінцевим бенефіціарним власником зазначений Слободянюк Олександр Миколайович.

Читайте також: У Волочиську будуватимуть сміттєсортувальний комплекс

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую