ye-logo.v1.2

У Волочиську будуватимуть сміттєсортувальний комплекс

Суспільство 7642
Схожий сміттєсортувальний комплекс «Барський машинобудівний завод» збудував в Іллінецькій ОТГ Вінницької області
Схожий сміттєсортувальний комплекс «Барський машинобудівний завод» збудував в Іллінецькій ОТГ Вінницької області. Фото: facebook.com/ill.mr

Вартість будівництва становить майже 16 мільйонів гривень.

Волочиське комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора» підписало угоду на будівництво сміттєсортувального комплексу на території місцевого полігону твердих побутових відходів. За інформацією порталу публічних закупівель «Prozorro», його зведенням займатиметься приватне акціонерне товариство «Барський машинобудівний завод».

Ще у листопаді минулого року у Волочиську придбали за 4 мільйони 890 тисяч гривень сортувальну лінію потужністю 12-15 тонн сміття на годину. Тоді начальник КП «Житлово-експлуатаційна контора» Володимир Наконечний розповів кореспондентам сайту «Є», що це лише перший крок. Далі — потрібно звести сам сміттєсортувальний комплекс.

Він також розповів про принцип роботи цієї лінії. За його словами, сміття подаватиметься до сепаратора, який автоматично відокремлюватиме органічні відходи. Решта сміття потраплятиме у сортувальні кабіни. У них працівники комплексу відбиратимуть корисні компоненти: папір, скло, метал, пластик. Загалом працюватиме від восьми до дванадцяти таких кабін.

«Корисні компоненти ми накопичуватимемо на складах, а пізніше — передаватимемо їх на утилізацію спеціалізованим підприємствам», — зазначив Володимир Наконечний.

Власне тепер, за результатами тендеру, вже визначено підрядника, який будуватиме сміттєсортувальний комплекс — ПрАТ «Барський машинобудівний завод». Це товариство за свої послуги запропонувало найнижчу ціну — 15 мільйонів 729 тисяч 930 гривень. Його єдиний конкурент ТОВ «Поділляекострім» запропонував на 68 тисяч 924 гривні більше. Крім того, саме «Барський машинобудівний завод» торік став постачальником сміттєсортувальної лінії.

Угоду на будівництво сміттєсортувального комплексу з ПрАТ «Барський машинобудівний завод» Володимир Наконечний підписав 8 квітня. Згідно з нею кінцевим терміном завершення робіт визначене 31 грудня 2022 року.

За цей час підрядник повинен провести земельні роботи. І звести одноповерхові та двоповерхові будівлі цього комплексу, склад, підвести комунікації та змонтувати раніше придбане у нього обладнання.

За інформацією ресурсу «YouControl», ПрАТ «Барський машинобудівний завод» зареєстроване у місті Бар Вінницької області на вулиці Каштановій. Його кінцевими бенефіціарними власниками є Лук Геннадій Ілліч і Лук Ілля Григорович. Також вказано, що з 19 лютого 2013 року підписантом товариства є Лотоцький Олександр Михайлович.

Конкурент «Барського машинобудівного заводу» у цій публічній закупівлі товариство з обмеженою відповідальністю «Поділляекострім» теж зареєстроване у Барі Вінницької області, але на вулиці Першотравневій. Його керівником зазначений Лотоцький Роман Олександрович, а засновником — Лотоцька Світлана Леонідівна.

Читайте також: У Нетішині за кілька мільйонів гривень будуватимуть парк

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую