ye-logo.v1.2

Послаблення карантину: в Хмельницькому їздитимуть «маршрутки» – хто матиме право пересуватися

Суспільство 10298
Із 12 травня деякі маршутки Хмельницькому, які працюють у режимі автобусних маршрутів, зможуть вийти в рейси
Із 12 травня деякі маршутки Хмельницькому, які працюють у режимі автобусних маршрутів, зможуть вийти в рейси. Фото: pixabay.com

Зміни відбудуться з 12 травня.

У Хмельницькому дозволили виходити на лінії маршруткам та автобусам із 12 травня. Відповідні зміни були внесені сьогодні, 8 травня, у розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня Хмельницької міськради та про організацію роботи автобусних маршрутів загального користування на період дії загальноукраїнського карантину.

За словами Володимира Гончарука, керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня, з вівторка 12 травня в місті відновляться регулярні пасажирські перевезення на автобусних маршрутах. Але скористатися ними зможуть не всі. А лише громадяни, які мають відповідний спецквиток. «Таких у нашому місті понад 32 тисячі людей», - каже Володимир Володимирович. Утім, як повідомили в пресслужбі Хмельницької міської ради, ті, хто почне працювати з 12 травня, теж зможуть отримати такі спецквитки. Вони видаватимуть за зверненням керівника підприємств до управління транспорту та зв'язку міста.

Перелік маршрутів, які запрацюють з 12 травня:
2А Вул. Північна - Ракове
21 Катіон - Автостанція № 1
22 Катіон - Озерна
23 Катіон - Книжківці
24 Книжківці - Сілістра
26 Вул. Північна - Катіон
27 Озерна - Ружична
29 Озерна - Катіон
30 Озерна - Вул. Щедріна
35 Озерна - Катіон
38 Вул. Північна - Озерна
39 Озерна - Вул. Волочиська
40 Ружична - Лезневе
43 Керамзитовий завод - Лезневе
46 Вул. Північна - Лезневе
47 Перший Парковий - Катіон
49 Озерна - Катіон
50 Вул. Волочиська - Вул. Заводська
51 Катіон - Ракове
54 Дачі «Електроніка» - Лезневе 2

Наразі поки планується, що ці маршрути працюватимуть в будні дні до 21.00, а у вихідні та святкові – до 20.00. Та за умови, що під час таких перевезень у пасажирів будуть засоби індивідуального захисту. Крім цього, перевозити можуть лише в межах кількості місць для сидіння та з дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, що маршрутки в Хмельницькому не виходять на рейс із 4 квітня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую