ye-logo.v1.2

Хмельницькі «маршрутки», які систематично порушуватимуть режим спецперевезень, зніматимуть з рейсів

Суспільство 2592
У Хмельницькому роздали близько 37 тисяч спецпосвідчень
У Хмельницькому роздали близько 37 тисяч спецпосвідчень. Фото: ілюстративне Наталки Гарматюк

У перший день відновлення їх роботи у Хмельницькому зафіксували низку порушень.

Зважаючи на пом'якшення карантинних заходів, в обласному центрі запустили більшу кількість громадського транспорту. Від вчора, 12 травня, у місті знову курсують маршрутні транспортні засоби, щоправда, лише в режимі спецперевезень. Через карантин перевозити пасажирів дозволено згідно з санітарно-епідеміологічними вимогами і за наявності спецквитків. Однак у перший день виходу на роботу не всі хмельницькі водії вирішили дотримуватися цих правил.

Як розповів сьогодні, 13 травня, під час брифінгу міський голова Олександр Симчишин, вчора у місті зафіксували п'ять випадів, коли порушувалися вимоги пасажирських перевезень.

«Водії брали людей без спецпосвідчень, масок не було. Це порушення постанови Кабміну. Вчора управління транспорту провело роботу з усіма перевізниками. Є нормативний документ, його треба обо'язково дотримуватися, - каже міський голова. - У поліції говорили, що штрафуватимуть тих перевізників, які будуть порушувати постанову. Спецрейс погоджується з патрульною поліцією і дозвіл на нього дає управління транспорту. Якщо порушення будуть постійними, ми не будемо давати можливість перевізникам виїжджати на спецрейс. Вчора був випадок, який ми зафіксували. Сьогодні цей водій і транспортний засіб на маршрут не виїхав».

Як додає Олександр Симчишин, поліція й далі перевірятиме транспортні засоби на дотримання карантинних вимог, попередивши про обов'язкові конрольні рейди правоохоронців.

«Сьогодні у нас на маршрути виїхало 73 тролейбуси. Вони, як і раніше, працюють у звичному режимі та в режимі спецперевезень. З 6-ої до 10-ої години і з 16-ої до 19-ої години – спецперевезення. Звичний режим роботи з 10-ої до 16-ої і після 19-ої. Крім того, є 9 транспортних одиниць, які обслуговують шість спецмаршрутів. Вони працювали і до пом'якшення. Ці маршрути зациклені безпосередньо на медичні заклади. Ще 126 одиниць транспорту виїхали в нас за традиційними маршрутами громадського транспорту, але так само в режимі спецперевезень», - пояснює міський голова.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую