ye-logo.v1.2

Громадський транспорт і карантин: як працюють хмельницькі «маршрутки»

Суспільство 8213
У Хмельницькому розпочав роботу громадський транспорт
У Хмельницькому розпочав роботу громадський транспорт. Фото: автора

Транспорт працюватиме в будні дні до 21.00, а у вихідні та святкові – до 20.00

Сьогодні, 12 травня, в обласному центрі на маршрути виїхали мало та великогабаритні автобуси. Через карантин, перевозити пасажирів мають згідно з санітарно-епідеміологічними вимогами і лише, за спецквитками. Та чи дотримуються цих правил водії, журналісти сайту «Є» спостерігали на декількох зупинках громадського транспорту.

Із поміченого і зафіксованого на фото та відео – спецквитків не вимагають і не перевіряють при вході у транспорт. Громадяни заходять у масках та сплачують водієві за проїзд. Проїхавшись у декількох автобусах, про наявність необхідних документів не запитували ні у нас, ні в пасажирів, які заходили в автобус на момент нашого перебування там. Однак, не можемо стверджувати, що таке відбувається на усіх маршрутах і в будь-яку пору доби.

Як розповів виконувач обов'язків начальника міського управління транспорту та зв'язку Сергій Шепурев, контролювати дотримання правил перевезення має патрульна поліція Хмельницької області. Станом на 12.00 жодної інформації про порушення до управління не надходило.

Наявність спецквитків не перевіряють

«Прийнято розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру, згідно із яким дозволено працювати 20 автобусним маршрутам, відповідно до кількості транспортних засобів у них. Це розпорядження передбачає перевезення пасажирів лише за наявністю спеціальних посвідчень. З перевізниками проведена роз’яснювальна робота», - каже Сергій Валерійович.

За його словами, відповідальність за недотримання правил перевезення в умовах карантину несе водій та керівник підприємства. Карається таке порушення штрафом у розмірі 17 тисяч гривень.

Читайте також: Послаблення карантину: в Хмельницькому їздитимуть «маршрутки» – хто матиме право пересуватися

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую