ye-logo.v1.2
26 Жовтня, 2020

Новий військовий комісар області: хто він та що задекларував

Суспільство 2425
Новий військовий комісар області - Костянтин Радченко (праворуч)
Новий військовий комісар області - Костянтин Радченко (праворуч). Фото: пресслужби Хмельницького обласного військового комісаріату

Посаду зайняв полковник Костянтин Радченко.

Учора, 13 травня, особовому складу Хмельницького обласного військового комісаріату представлено нового військового комісара. Як повідомляють у пресслужбі установи, ним став полковник Костянтин Радченко.

Представляв колективу нового комісара начальник штабу – перший заступник командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Олег Мікац.

За інформацією обласного військкомату, 39-річний Костянтин Радченко службу почав командиром гаубичного самохідно-артилерійського взводу, після чого пройшов ряд посад в артилерійських підрозділах ОК «Схід» та ОК «Південь».У 2011-2013 роках був слухачем Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Проходив також службу у штабах оперативних командувань і Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, був начальником штабу – першим заступником командира окремої механізованої бригади. У 2017-2019 роках керував кафедрою загальновійськових дисциплін Військово-юридичного факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

До призначення на посаду військового комісара був начальником відділу в управлінні підготовки штабу командування територіальної оборони Командування Сухопутних військ ЗС України.

Згідно із декларацією за 2019 рік, у військового комісара є дружина та двоє дітей. У документів вказано, що Костянтин Радченко — начальник кафедри загальновійськових дисциплін військово-юридичного інституту Харківського Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У спільній власності з сином та дочкою декларує земельна ділянка у селі Безруки Дергачівського району Харківської області, разом із ними має право на користування службовою квартирою у курортному селі Чорноморське Лиманського району Одеської області.Також, полковник з дітьми, за згодою батьків, користується квартирою у Харкові.

У 2019 Костянтину Анатолійовичу у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба нарахували 413 984 гривень зарплати, ще 56 764 гривень у військовій частині А1937 (місто Київ), 20 тисяч доларів зберігав готівкою. Про доходи та місце роботи дружини військовий комісар не прозвітував.

Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року завершив службу і вийшов на пенсію воєнком Сергій Присяжнюк. Фактично з того часу очолював обласний військкомат його заступник - полковник Петро Горобець.

Читайте також: Призов строковиків перенесли на місяць

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую