ye-logo.v1.2

Лише кожна третя крадіжка велосипеда розкрита: як вберегти «двоколісного» від злодіїв

Суспільство 1847
33 відсотки злочинів стаються, коли велосипеди залишають у громадському місці
33 відсотки злочинів стаються, коли велосипеди залишають у громадському місці. Фото: ілюстративне з bun.com.ua

Найчастіше велосипеди крадуть з під’їздів та тамбурів.

Впродовж чотирьох місяців 2020 року на Хмельниччині зафіксовано 90 випадків крадіжок велосипедів. За даними ситуаційного центру Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області, з загальної кількості випадків, 31 був розкритий, що становить 34 відсотки.

«Стан розкриття злочинів залежить від багатьох факторів: від очевидців та слідів, які лишають крадії до доказової бази та терміну злочину», - розповіла керівник центру зв’язків із громадськістю ГУ НП у Хмельницькій області Інна Глега.

За інформацією поліції, найчастіше, а саме 48 відсотків крадіжок велосипедів стаються у під’їздах та тамбурах. 33 відсотки злочинів стаються, коли велосипеди залишають у громадському місці: біля будинків або магазинів. 19 відсотків крадіжок «двоколісних» здійснюються з гаражів або підсобних приміщень.

Як вберегти свого «двоколісного друга» від крадіжки радять правоохоронці Хмельниччини:

• Прикріпіть ланцюг та замок щонайменше на раму та колесо. Купуйте для велосипедів надійний замок (бажано U-подібний трос): не менш надійний ланцюговий велозамок, який важко пиляти та проблематично перекусити.

• Не залишайте велосипед без нагляду біля будинків, магазинів, в малолюдних місцях, у під’їздах, на сходових майданчиках та в тамбурах (особливо на ніч).

• Не покладайтеся на відеокамери прилеглих будинків, оскільки злочинці здебільшого приховують свої обличчя капюшоном, кепкою, в результаті на відео помітні лише силует. В більшості випадків відеокамери записують відео у низькій якості, що неуможливлює ідентифікувати злочинця.

• Зробіть фото велосипеда та його серійного номера. По можливості придбайте GPS-трекер (це допоможе у його пошуках).

• Паркуйте велосипед у різних місцях. Регулярні поїдки та паркування в одному і тому ж самому місці привертають увагу злочинців, що збільшує шанси на крадіжку.

ЧИтайте також: Ранішня ДТП у Хмельницькому: зіткнулися «Hyundai» та «МАЗ» (ФОТО)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую