ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Адаптивний карантин: дитячі садочки на Хмельниччині поки будуть зачинені

Суспільство 5843
До питання відкриття дитячих садочків повернуться згодом
До питання відкриття дитячих садочків повернуться згодом. Фото: ілюстативне pixabay.com

Про це заявили в облдержадміністрації.

Відвідування закладів дошкільної освіти з понеділка, 25 травня, на Хмельниччині поки заборонене. Про це сьогодні під час онлайн брифінгу в Хмельницькій ОДА розповів голова облдержадміністрації Дмитро Габінет.

За його словами, сьогодні, 22 травня, відбулося засідання обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), під час якого вирішували, які карантинні послаблення, дозволені урядом, введуть в області в дію з 25 травня.

«Щодо відвідування закладів дошкільної освіти, ми вирішили зробити маленьку перерву в плані прийняття цього рішення. Були зовсім різні протилежні думки багатьох членів комісії щодо цього питання. Тому в понеділок, 25 травня, відбудеться чергове засідання комісії з ТЕБ та НС, під час якого буде прийматися рішення про відкриття дошкільних закладів на території Хмельниччини», - розповів Дмитро Габінет.

Він також зазначив, що до понеділка керівники відповідних департаментів мають підготувати статистичні дані, які потрібні будуть для прийняття рішення. Також будуть проведені консультації з представниками органів місцевого самоврядування з приводу цього питання.

Дмитро Габітет також додав, що новацією постанови Кабміну про деяке послаблення карантину з 22 травня є якраз те, що основним органом, який приймає рішення чи можна послабити карантин на території певної області, є регіональна комісія з ТЕБ та НС.

Разом з тим у Хмельницькій міській раді заявили, що дитячі садки у Хмельницькому можуть розпочати роботу з 1 червня. Тут також очікують на прийняття відповідне рішення обласної комісії ТЕБ та НС.

Про можливість відкриття дитячих садочків з 1 червня заявили також і в Кам'янець-Подільській міській раді.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую