ye-logo.v1.2
28 Жовтня, 2020

Зеленський призначив суддю у Хмельницький адміністративний суд

Суспільство 4144
Раніше Альбіна Ковальчук вже працювала у Хмельницькому окружному адміністративному суді
Раніше Альбіна Ковальчук вже працювала у Хмельницькому окружному адміністративному суді. Фото: kmoas.gov.ua

Огляд біографії та електронної декларації Альбіни Ковальчук.

Сьогодні, 26 травня, на сайті президента України було опубліковано кілька указів очільника держави щодо призначення суддів. Один з них стосується Хмельницького окружного адміністративного суду. Туди Володимир Зеленський призначив суддею Ковальчук Альбіну Миколаївну.

За інформацією Хмельницького окружного адміністративного суду, подання про призначення Альбіни Ковальчук Вища рада правосуддя України надіслала президентові ще влітку минулого року. А нині ж очільник держави прийняв відповідний указ.

Альбіна Миколаївна народилася у Хмельницькому 12 квітня 1983 року. Спершу вищу освіту вона здобула у Хмельницькому інституті регіонального управління та права, а далі закінчила магістратуру Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство».

Суддею Хмельницького окружного адміністративного суду вона почала працювати весною 2012 року. А торік у неї припинилися повноваження через закінчення терміну, на який її було призначено. Однак вона продовжувала бути суддею й чекала на указ президента.

Останню декларацію кандидата на посаду Альбіна Ковальчук подавала у вересні минулого року. Тому у ній зображено її статки та доходи за 2018-й.

Згідно з нею, суддя у співвласності з дочкою володіла у Хмельницькому житловим будинком площею 349,40 квадратних метрів і земельною ділянкою на тисячу «квадратів». У селі Бахматівці Хмельницького району на її дочку був записаний житловий будинок (160,7 квадратних метрів) і земельна ділянка (1 тисяча 600 квадратних метрів).
Також раніше вона користувалася автомобілем «Audi Q3» 2014 року випуску, який належав Мошковському Миколі Івановичу.

У 2018 році Альбіні Ковальчук у Хмельницькому окружному адміністративному суді нарахували 244 тисячі 779 гривень зарплатні за основним місцем роботи. Тоді ж вона отримала 65 тисяч 939 гривень пенсії та 122 гривні «додаткового блага» від АТ «Хмельницькобленерго».

Раніше Альбіна Ковальчук офіційно не володіла корпоративними правами та значними грошовими активами.

Читатате також: Команда Габінета: що задекларував голова облдержадміністрації та його заступники

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую