ye-logo.v1.2

У Хмельницькому курсуватиме додатковий транспорт до кладовищ

Суспільство 3051
Пасажирські перевезення будуть здійснюватися за умови наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту
Пасажирські перевезення будуть здійснюватися за умови наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту. Фото: з архіву

Маршрути деяких автобусів продовжать.

Цьогоріч у зв’язку з карантином традиційні післявеликодні поминальні дні перенесли на Троїцьку батьківську поминальну суботу, 6 червня.

Аби хмельничани та гості міста змогли без проблем дістатися до кладовищ та відвідати могили рідних і близьких, робота громадського транспорту дещо зміниться. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької міської ради.

У суботу, 6 червня, з 9:00 до 15:00 від кінцевої зупинки громадського транспорту «Вулиця Довженка» до кладовища у мікрорайоні Ракове курсуватимуть два автобуси середньої місткості. Також буде організовано роботу восьми великогабаритних автобусів сполученням «Катіон» - кладовище (Шаровечка)».

Крім цього, заплановано продовження руху тролейбусів, які курсують за маршрутами № 4 «Катіон - Ракове» та № 4А «Катіон - Ракове», до кладовища Шаровечка та збільшення кількості тролейбусів на маршрутах № 3 «Озерна - Ракове» та № 7 «Катіон - Ракове».

Додатково, на період з 3 червня до 5 червня включно, буде організовано роботу автобусного маршруту № 52 «Катіон - Ракове» із заїздом до кладовища Шаровечка (за черговим графіком). Відправлення від зупинки «Завод «Катіон»: 09:55, 12:35, 14:25, 16:15, 18:00.

Рух автобусів, кінцевими зупинками на маршрутах яких є зупинка громадського транспорту «Завод «Катіон», буде також продовжено до кладовища Шаровечка.

Пасажирські перевезення будуть здійснюватися за умови наявності у пасажирів засобів індивідуального захисту, в межах кількості місць для сидіння та з дотриманням відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

Читайте також: Богослужіння в храмах і рух приміського транспорту відновлюють. Але не скрізь

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую