ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зеленський у Хмельницькому: чи перекриватимуть дороги

Суспільство 4696
Світлофори не вимикатимуть
Світлофори не вимикатимуть. Фото: з архіву редакції

У поліції кажуть, що кортеж президента рухатиметься у загальній колоні.

Сьогодні, 3 червня, на Хмельниччину з робочим візитом приїде президент України Володимир Зеленський.

Попередньо відомо, що під час візиту глава держави побуває в Хмельницькому, селі Давидківці та Кам'янці-Подільському. В обласному центрі Зеленський матиме зустріч в одному із бізнес-центрів міста, але вона буде закритою для сторонніх відвідувачів, як і всі інші зустрічі, які проведе президент на Хмельниччині.

Вже зранку на деяких вулицях обласного центру подекуди з’явилися помаранчеві конуси, якими відгородили дорогу і таким чином заборонили стоянку автомобілів.

Ще зранку на вулиці Соборній з'явилися помаранчеві конуси. 

«Поліція не буде перекривати дороги в місті. Кортеж президента їхатиме у загальному автомобільному потоці з дотриманням правил дорожнього руху. Тобто, якщо світлофор покаже червоне світло, рух буде зупинений допоки не загориться зелене. Жодної вказівки щодо заборони руху автомобілів чи перекриття вулиць не було», - повідомила сайту «Є» виконуюча обов’язків старшого інспектора пресслужби Управління патрульної поліції в Хмельницькій області Роксолана Вавренюк.

Також інспектор зазначила, що помаранчеві конуси, які з’явилися на деяких дорогах Хмельницького, встановлені фахівцями Управління державної охорони.

«Саме ця структура займається організацією всього заходу з приїзду президента. Щодо конусів, то, можливо, їх встановили на випадок під’їзду аварійно-рятувальних служб або для безперешкодного проїзду», - каже Роксолана Вавренюк.

Окрім цього, зазначає вона, на вулицях Хмельницькому у звичному режимі працюватимуть патрульні, які забезпечуватимуть безпеку дорожнього руху та громадський порядок.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую