ye-logo.v1.2

Президент призначив суддю Хмельницького міськрайонного суду

Суспільство 1455
Новопризначена суддя раніше працювала помічником
Новопризначена суддя раніше працювала помічником. Фото: stock.adobe.com

Про це йдеться у відповідному указі.

Учора, 22 червня, президент України Володимир Зеленський призначив понад 20 служителів Феміди для різних судів країни. Серед них нова суддя Хмельницького міськрайонного суду.

«Відповідно до частини п'ятої статті 126, статті 127 та частин першої і другої статті 128 Конституції України постановляю призначити у місцевих загальних судах на посаду судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Ольгу Володимирівну Кирик», - йдеться в указі президента про призначення суддів.

Згідно із декларацією Ольги Володимирівни за 2019 рік, до призначення вона працювала помічником у одного із суддів Хмельницького міськрайонного суду. У її власності гараж та земельна ділянка у Хмельницькому, у спільній власності з чоловіком та дітьми квартира площею 105,7 квадратних метрів в обласному центрі. Серед доходів минулого року лиш державна соціальна та матеріальна допомога в розмірі 10 320 гривень від управління праці та соцзахисту.

Чоловік, Сергій Кирик, відповідно до декларації дружини, має спільно зі своїми батьками квартиру у Кам'янці-Подільському, та гараж у Хмельницькому. Торік у нього з'явився легковик «Kia Rio» 2012 року випуску вартістю 121 500 гривень. За основним місцем роботи у ТОВ «Подільська Регіональна Агенція» Сергію Миколайовичу нарахували у 2019 році 110 534 гривні зарплати, ще близько 20 тисяч гривень мав зарплати за сумісництвом від двох різних компаній і 900 гривень процентів від банку.

Читайте також: Зеленський призначив суддю у Хмельницький адміністративний суд

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую