ye-logo.v1.2

Сесія Хмельницької облради онлайн: ліквідація санаторіїв і приватизація тубдиспансеру (Запис ефіру)

Суспільство 7021

Сьогодні, 24 червня, відбудеться чергова сесія Хмельницької обласної ради.

Цього разу обласні депутати мають розглянути майже 70 питань прядку денного. Більшість з них стосуються різноманітних обласних програм, зокрема, внесення до них змін або інформування про хід їх виконання. Проте місцеві обранці розглядатимуть і доволі суперечні проєкти рішень, які можуть викликати дискусії. Серед них ліквідація трьох дитячих санаторіїв і затвердження переліку об’єктів малої приватизації, які цьогоріч можуть продати на аукціоні. Також депутати Хмельницької обласної ради звертатимуться до центральної влади. Зокрема, про скасування абонплати за транспортування газу та про зміни до перспективного плану формування об’єднаних територіальних громад.

Під час цієї сесії депутати обласної ради знову мають вирішувати, чи ліквідовувати три санаторії: Кам’янець-Подільський обласний дитячий санаторій, обласний дитячий спеціалізований санаторій «Світанок» та Великожванчицький обласний дитячий пульмонологічний санаторій. Раніше через нестачу фінансування обранці вирішували долю цих закладів у грудні минулого року. Тоді більшість депутатів не підтримала закриття санаторіїв.

Також не менш суперечливим є проєкт рішення, яке стосується затвердження об’єктів малої приватизації. Згідно з ним, пропонується продати на аукціоні Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер, Хмельницький обласний заклад з надання психіатричної допомоги, Солобковецький навчально-реабілітаційний центр Хмельницької обласної ради…

Попередньо на сесії мають розглянути сім звернень до центральних органів влади. Два з них торкається теми різних тарифів. Наприклад, обранці проситимуть скасувати абонплату за транспортування природного газу. Інше — присвячене ціноутворенню на електроенергію у 30-кілометровій зоні Хмельницької АЕС.

Не оминуть увагою й затверджений Кабміном перспективний план створення об’єднаних територіальних громад у Хмельницькій області. Зокрема, одне з депутатських звернень закликає центральну владу залишити Городоцький район неподільним.

Отож, як і за що голосуватимуть обласні депутати, ви можете побачити завдяки прямій трансляції сесії облради від кореспондентів сайту «Є».

Початок сесії Хмельницької обласної ради запланований на 10:00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую