ye-logo.v1.2
28 Жовтня, 2020

У Хмельницькому може з’явитися центр збору великогабаритного сміття

Суспільство 705
У Хмельницькому налагоджують систему поводження з великогабаритними відходами
У Хмельницькому налагоджують систему поводження з великогабаритними відходами. Фото: ілюстративне pixabay.com

А на контейнерних майданчиках такі відходи дозволятимуть викидати лише у визначені дні.

В обласному центрі хочуть систематизувати та вдосконалити поводження з великогабаритними відходами. Як повідомляє офіс реалізації проєкту «Розумне Довкілля Хмельницький», у місті планують створити постійнодіючий центр поводження з відходами для населення, куди у майбутньому можна буде завезти великогабаритні та інші відходи своїм транспортом. Це робиться для того, щоб уникнути перевантаження звичайних майданчиків великогабаритними відходами.

Крім того, у планах запровадити чітку систему збору таких відходів з контейнерних майданчиків. Тобто великогабаритне сміття дозволятиметься викидати лише у попередньо визначені дні.

Для того, щоб краще зрозуміти, як часто викидають містяни великогабаритні відходи та інші нагальні питання, хмельничан запрошують пройти опитування.

«Куди подіти великогабаритні відходи: в гараж чи на смітник? Якщо на смітник, то як часто? А що якщо буде центр збору габариту, привезете? Словом, нам потрібні ваші поради!», - пишуть на сторінці офісу реалізації проєкту «Розумне Довкілля Хмельницький».

Анонімне опитування за посиланням.

Довідково: Великогабаритні відходи - це тверді побутові відходи, розміри яких перевищують 50х50х50 сантиметрів і не дають змоги збирати їх у контейнери місткістю до 1,1 м3.

Читайте також: Як у Хмельницькому боротимуться з відходами.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую