ye-logo.v1.2

ЗНО під час карантину: у Хмельницькому тест складали у масках та з дотриманням дистанції (ФОТО+ВІДЕО)

Суспільство 2246

Учасники складали тест з математики.

Сьогодні, 25 червня, в Україні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Учасники складали тест із математики. На території Хмельниччини предмет здавали на базі чотирьох округів – міст Хмельницького, Кам'янця-Подільського, Шепетівки та Славути.

Один із пунктів тестування розташовувався на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Туди прибули учасники з обласного центру, Хмельницького району, селища Ярмолинці та району. У приміщення почали впускати учасників ЗНО о 9:50, згідно із протоколом, тому біля закладу сформувалась черга із дотриманням дистанції. На вході у приміщення вдягнені у захисні костюми медики вимірювали температуру. Після скринінгу учасники дезінфікували руки і лиш після того працівники пункту перевіряли в них наявність необхідних документів та направляли по аудиторіях.

Серед черги випускників зустріли Юлію Полик із хмельницького НВК №10. Дівчина розповіла, що попередньо їй та однокласникам роздали інструкцію з поясненням того, що потрібно мати з собою на іспиті і як поводитись.

Черга до пункту тестування
Підвищеної температури в учасників не виявили
В усіх учасників перевіряли документи
Антисептик - обов'язковий для усіх пунктів тестування

«Ми були готові до того, що будемо здавати не так, як наші попередники. Є хвилювання, але, швидше, не через те, що можу не здати чи чогось не знаю, а просто атмосфера давить на тебе. Якість збоку зайві фактори», - зазначає Юлія.

Додає, до тестування готувалась протягом року із репетитором. Юлія каже, школа дає базу, але не завжди її вистачає тим, хто хоче отримати вищий бал. У планах дівчини вступ у вищий навчальний заклад закордоном.

Паралельно із запуском до приміщення, працівники пункту тестування діставали пакунки із тестами зі сховища і роздавали їх інспекторам, які працюють в аудиторіях. Усе це відбувалось під наглядом поліції. Далі запаковані зошити розносили в аудиторії й розпаковували об 11:00, коли безпосередньо стартувало написання тесту.

В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначають, що робота з математики налічує 35 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (8 завдань) та розгорнутою (3 завдання) відповідями. На усе це відводилось 210 хвилин.

Як повідомила відповідальна за пункт Інна Шоробура, для тестування у педагогічній академії підготували 16 аудиторій, кожна аудиторія розрахована на 15 осіб. Близько 40 осіб персоналу обслуговувало пункт тестування.

«Загалом сьогодні тест мали складати у нас 240 учнів, але не прийшло 52 учні, що становить 21%. Підвищеної температури в учасників не виявили. Маски, якщо не було, то ми роздавали. Під час технологічної перерви пропонуємо їм замінити на маски, які у нас наявні», - розповіла Інна Михайлівна.

Запакований ящик із тестовими зошитами дістали зі сховища
Ящик розпакували і роздали пакунки по аудиторіях
Частина тих, хто зареєструвався на ЗНО з математики - не прийшли

За її словами, заклад ретельно готувався до процедури ЗНО аби відповідати санітарним вимогам проведення в умовах карантину. Парти продезінфікували й розставили на відстані до двох метрів, обробляли спецзасобами й підлогу. Обирали приміщення академії, які мали велику площу, аби дистанціювання було максимальним.

Після закінчення тексту, заповнені бланки відповідей з пункту тестування відправляють на перевірку. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики буде оголошено до 17 липня. Наступний тест з української мови та літератури складатимуть 30 червня.

Нагадаємо, цьогоріч ЗНО не є обов'язковим для випускників 11 класів. Однак, якщо дитина планує вступати до вищого навчального закладу, то результати ЗНО їй потрібні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую