ye-logo.v1.2
3 Липня, 2020

Полонський суд виправдав керівника ринку, якого звинуватили у порушенні карантину

Суспільство 1005
Обвинувачений переконував, що у складеному на нього протоколі немає доказів вчинення адміністративного правопорушення
Обвинувачений переконував, що у складеному на нього протоколі немає доказів вчинення адміністративного правопорушення. Фото: ілюстративне pixabay.com

Правоохоронці склали на нього адмінпротокол, за недотримання протиепідемічних норм.

Про це свідчить постанова Полонського районного суду, прийнята 22 червня. Згідно з нею, 21 травня правоохоронці склали протокол про адміністративне правопорушення на голову правління Полонського районного споживчого товариства, якому підзвітний місцевий ринок на вулиці Степана Бандери.

У адмінпротоколі поліцейські вказали, що обвинувачений допустив низку порушень. Зокрема, на території ринку в кіосках і палатках масово торгували промисловими товарами. Крім того, не всім відвідувачам проводили температурний скринінг і не зберігалася належна відстань між продавцями та покупцями. На думку правоохоронців, посадовець таким чином порушив статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час судового засідання обвинувачений не визнав свою провину. Натомість він розповів, що правоохоронці склали адмінпротокол, ґрунтуючись на доповідній записці двох інспекторів Держпродспоживслужби.

«Порушення зазначені у доповідній записці не мали місця. В іншому випадку — інспектори Держпродспоживслужби, вивчивши їх, були уповноважені самостійно скласти адмінпротокол», — зазначається у постанові суду з посиланням на свідчення обвинуваченого.

Крім того, чоловік підтвердив, що 21 травня деякі власники контейнерів з продовольчими товарами дійсно були на ринку. Однак, за його словами, вони не здійснювали торгівлю. Вони займалися прибиранням, адже з 22 травня був наданий дозвіл відновити роботу ринку.

Голова правління Полонського районного споживчого товариства попросив суд закрити справу, адже у складеному протоколі «не надано жодних доказів щодо порушення ним правил щодо карантину людей та протиепідемічних норм».
Зрештою Полонський районний суд став на сторону обвинуваченого й постановив закрити справу через відсутність ознак вчення адміністративного правопорушення.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже все ще може бути оскаржена в апеляційному суді.

До теми: У Кам’янці-Подільському оштрафували продавчиню сигарет за порушення карантину

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую