ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському оштрафували продавчиню сигарет за порушення карантину

Суспільство 3387
На продавчиню наклали 17 тисяч гривень штрафу
На продавчиню наклали 17 тисяч гривень штрафу. Фото: ілюстративне pixabay.com

Вона продавала сигарети біля входу на місцевий ринок.

Про це свідчить постанова Кам’янець-Подільського міськрайонного суду від 17 червня.

Згідно з її текстом, вранці 24 квітня місцева жителька продавала з рук сигарети на тротуарі біля входу на центральний ринок, що на проспекті Грушевського, 23. Правоохоронці у складеному протоколі вказали, що вона збирала навколо себе натовп людей. Таким чином вона не дотрималася вимог урядової постанови щодо протидії COVID-19 і відповідно порушила статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Під час судового засідання жінка повністю визнала свою провину та підтвердила обставини вказані правоохоронцями. Також вона не заперечила щодо притягнення її до адміністративної відповідальності, але попросила суд призначити їй мінімальне стягнення.

У результаті Кам’янець-Подільський міськрайонний суд постановив накласти на продавчиню 17 тисяч гривень штрафу та 420 гривень і 40 копійок судового збору.

Наразі постанова не набула законної сили й може бути оскаржена в апеляційному суді впродовж десяти днів з дня її прийняття.

Читайте також: Суд над Зеленським, Габінетом, Симчишиним - яке рішення прийняв суд

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую