ye-logo.v1.2

Для облаштування класів НУШ у Хмельницькому виділено понад 10 мільйонів гривень

Суспільство 2373
На закупівлю шкільних парт та стільців виділено майже 6 мільйонів гривень
На закупівлю шкільних парт та стільців виділено майже 6 мільйонів гривень. Фото: з архіву

В обласному центрі продовжують закуповувати обладнання для шкіл.

Для облаштування перших класів за програмою «Нова українська школа» Хмельницький отримав із державного бюджету 5 мільйонів 522 тисячі 601 гривню. Трохи менше – 4 мільйони 857 тисяч 987 гривень було виділено з міської казни. Про це розповіла виконувачка обов’язків директора Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст.

«Вже оголошені процедури закупівель. Кошти освоюються. Ми поставили задачу перед навчальними закладами закінчити облаштування класів НУШ до 28 серпня. Звісно ми розуміємо, що під час тендерних процедур можуть виникати якісь нюанси, але водночас поставлена чітка дата освоєння коштів», - каже освітянка.

Додає, що на закупівлю шкільних парт та стільців виділено з міського бюджету 2 мільйони 300 тисяч гривень та 3 мільйони 629 тисяч 861 гривню з державного. На придбання комп’ютерного обладнання з міської казни направлено 2 мільйони гривень, а з державної – 590 тисяч 782 гривні. Також будуть закуплені дидактичні матеріали на які з міського бюджету виділено 557 тисяч 987 гривень та 1 мільйон 301 тисячу 958 гривень з державного.

До речі, у Хмельницькому цьогоріч до перших класів підуть 4 тисячі 49 дітей. За словами Надії Балабуст, планують сформувати 131 перший клас.

«Найбільш переповненні школи будуть у центрі міста, у мікрорайонах Озерна та Виставка. Рекордсменом буде НВО №28, у якому буде сформовано 11 перших класів», - зазначила Надія Юріївна.

Читайте також: У хмельницькому ліцеї відкрили STEM-центр

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую