ye-logo.v1.2

Фотовиставки просто неба проводять у Хмельницькому

Суспільство 997
Хмельничани можуть пропонувати свої роботи для виставки
Хмельничани можуть пропонувати свої роботи для виставки. Фото: автора

Змінюють світлини щомісяця.

У Хмельницькому місцевий фотоклуб проводить виставки світлин просто неба. Близько десятка робіт щомісяця вивішують на склі біля входу у Молодіжного центру, що на вулиці Кам'янецькій, 63.

«Я, з іншими членами хмельницького фотоклубу, вирішили робити виставки світлин публічними. Місце обрали популярне та загальнодоступне – Молодіжний центр. Управління культури міста Хмельницького нас підтримало, а у МЦ були не проти. Розпочали перші експозиції вивішувати під час початку карантину», - розповідає фотохудожник Сергій Аніськов.

За його словами, наразі виставлені роботи хмельницької членкині спілки фотохудожників України Марини Шавиріної-Школяр. По плану наступна виставка буде ще одного місцевого світляра Сергія Зиська.

«Також хочемо показувати роботи не лише професіоналів, а й любителів. Будь-яка людина, яка хоче, щоб її фото показали загалу, може написати мені на сторінку у фейсбуці і повідомити про ініціативу. Разом з іншими членами фотоклуби ми будемо відбирати світлини, які можна буде вивішати на стіні Молодіжного центру», - зазначив пан Сергій.

Додає, що визначеної тематики світлин немає. Однак автори повинні враховувати, що вони мають друкувати роботи за власний кошт.

«У планах встановити підсвітку над світлинами, щоб було зручно їх споглядати і в нічну пору. Таким чином, це буде така цілодобова міні фотовиставка просто неба. До речі, споглядати їх абсолютно безпечно та безкоштовна », - каже фотограф.

Читайте також:  У Хмельницькому відкрилася виставка фотографій одеських митців

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую