ye-logo.v1.2

Компанія ексдепутата Хмельницької міськради ремонтуватиме приміщення пенсійного фонду

Суспільство 2648
Капітальний ремонт обласного пенсійного фонду має тривати до 30 вересня цього року
Капітальний ремонт обласного пенсійного фонду має тривати до 30 вересня цього року. Фото: google street view

Згідно з договором, вартість капітального ремонту приміщення становитиме 895 тисяч гривень.

Вчора, 20 липня, керівництво Головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області уклало договір з ТДВ «ПРОМБУД-1» на капітальний ремонт приміщення установи на вулиці Герцена, 10. Інформація про це була опублікована на порталі публічних закупівель «Prozorro».

За інформацією публічної закупівлі, тендер проходив за спрощеною процедурою. Участь у ньому взяло кілька хмельницьких компаній. Зокрема, представники обласного пенсійного фонду відхилили пропозиції товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія ДАО» й малого приватного підприємства «Нові технології». Причиною стало виявлення «недоліків».

Підрядником для здійснення капітального ремонту було обрано товариство з додатковою відповідальністю «ПРОМБУД-1», чиї будівельні послуги коштуватимуть 895 тисяч гривень. Для порівняння, один з конкурентів цього підприємства, МПП «Нові технології», просив на п’ять тисяч гривень менше.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТДВ «ПРОМБУД-1» зареєстроване у Хмельницькому. Його керівником вказаний Болдирев Вячеслав Олександрович, а кінцевим бенефіціарним власником — Кіперман Михайло Сименович. Останній також є колишнім депутатом Хмельницької міської ради та власником будівельної фірми «Діта».

Згідно з тендерною документацією, капітальний ремонт приміщення обласного пенсійного фонду на вулиці Герцена, 10 має завершитися до 30 вересня цього року. За цей час підрядник має провести сантехнічні й електромонтажні роботи, подбати про впорядкування середини приміщення, зокрема, улаштувати покриття з керамічних плиток.

Нагадаємо, у жовтні минулого року інше приватне підприємство «Будремпроект-Стандарт», яке також пов’язане з Михайлом Кіперманом, виграло тендер на ремонт приміщень Хмельницького окружного адміністративного суду. Тоді вартість робіт оцінили у понад чотири мільйони гривень.

Читайте також: У Хмельницькому госпіталі ветеранів реконструюють систему очищення стоків

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую