ye-logo.v1.2

У Хмельницькому госпіталі ветеранів реконструюють систему очищення стоків

Суспільство 1855
Очищуватиме стічні води госпіталю компактна установка «БІО «Кристал»
Очищуватиме стічні води госпіталю компактна установка «БІО «Кристал». Фото: ілюстративне pixabay.com

На заплановані роботи витратять понад три мільйони гривень.

Сьогодні, 7 липня, директорка Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни Оксана Бочкарьова уклала договір з підрядником на реконструкцію системи відведення та очищення стічних вод медзакладу. Інформацію про це опублікували на порталі публічних закупівель «Prozorro».

Обласний госпіталь ветеранів війни розташований у селі Ружичанка Хмельницького районую. Згідно з опублікованою технічною документацією, на його території підрядник спершу має облаштувати дві будівлі: механічного очищення та виробничо-допоміжну. Крім того, провести низку інший робіт. Наприклад, збудувати колектори, прокласти труби, подбати про систему обігріву та електропостачання технічних приміщень… А очищуватиме стічні води компактна установка «БІО «Кристал». Її проєктна потужність складає 750 метрів кубічних води на добу.

Після завершення основних будівельних робіт, підрядник також зобов’язаний зайнятися благоустроєм й озелененням території, де діятиме система очищення стічних вод. Наприклад, посіяти газони, облаштувати огорожу, доріжки та встановити зовнішнє освітлення.

Передбачено, що він має завершити ці роботи до 20 грудня 2020 року.

Коштуватиме реконструкція системи відведення та очищення стічних вод медзакладу 3 мільйони 127 тисячі 89 гривень. Саме таку суму запропонував за власні послуги переможець тендеру — товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля-Інвест Сіті». Натомість пропозиція його єдиного конкурента, ТОВ «Прогрес-Будкомплектація», була на 14 тисяч 971 гривню більша.

За інформацією ресурсу «Youcontrol», ТОВ «Поділля-Інвест Сіті» зареєстроване у Хмельницькому та спеціалізується на будівництві житлових і нежитлових приміщень. Його кінцевим бенефіціарним власником вказаний Прокопченко Іван Олександрович. Одним з останніх виграшних тендерів «Поділля-Інвест Сіті» став капітальний ремонт будівлі Господарського суду Хмельницької області за чотири з половиною мільйони гривень.

Читайте також: Гуфі та небезпечні відходи: як у Хмельницькому впроваджують сортування сміття

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую