ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Відновлення навчання на Хмельниччині: чи буде запроваджено дистанційну форму

Суспільство 5204
Попередньо, 1 вересня діти мають іти до школи
Попередньо, 1 вересня діти мають іти до школи. Фото: pixabay.com

Область знаходиться в так званій "зеленій зоні".

В Україні, попередньо, навчальний процес у всіх закладах освіти відновиться з 1 вересня. Як повідомила заступниці голови Хмельницької облдержадміністрації Оксана Ситницька під час брифінгу, загальнодержавна позиція — розпочинати навчальний у звичному режимі і тільки в очній формі. Таким ж є бачення керівників області.

«Попри те, що державна позиція старту навчання була озвучена, громадяни все ж продовжують до нас звертатись. Наразі питання дистанційної освіти не розглядається, це можливо лише у випадку гострого погіршення ситуація із захворюваністю. Тоді карантинні заходи можливі, але локальні. Позиція влади області – освіта має бути тільки очна», - зазначила Оксана Анатоліївна.

Додає, що на одній із нарад представники інфекційної лікарні, держпродслужби, санітарний лікар області, керівники департаментів освіти і охорони здоров'я протокольно закріпили своєю думку — навчання маж бути очним. На сьогодні Хмельницька область в зеленій зоні, тому немає доцільності дистанційної форми освіти.

«Єдине, ми розуміємо, що коли ріс рівень певних інфекційних захворювань, то школа могла бути закрита на карантин. Це було не тільки під час захворювання на коронавірус. Якщо ми говоримо про осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах або професійно-технічних училищах, то є певні ризики, бо діти приїжджають з інших районів та областей, де різний рівень захворюваності», — додала Оксана Ситницька.

За її словами, у таких ситуаціях мають бути продумані різні нюанси. Свої рекомендації також має дати головний санітарний лікар країни.

Читайте також: Діти можуть повернутись до школи: як відбуватиметься навчальний процес

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую