ye-logo.v1.2

Діти можуть повернутись до школи: як відбуватиметься навчальний процес

Суспільство 1791
З вересня до шкіл не пускатимуть учнів та вчителів з підвищеною температурою
З вересня до шкіл не пускатимуть учнів та вчителів з підвищеною температурою. Фото: pixabay.com

У МОЗ назвали деякі умови.

Міністерство охорони здоров’я розробляє правила навчання у школах з 1 вересня 2020 року в умовах карантину на тлі поширення коронавірусу. Як пише «Громадське», про це повідомив очільник відомства Максим Степанов під час онлайн-брифінгу 15 липня.

«Буде обов’язковим вимірювання температури для всіх працівників, які приходять на роботу до навчальних закладів, обов’язкове вимірювання температури для дітей», — розповів він.

За словами міністра, за температури 37,2°C і вище ані працівників, ані дітей не допускатимуть до навчальних закладів. Також діти будуть зобов’язані приходити до шкіл у масках, а у навчальних закладах мають обов’язково бути антисептики.

«Я маю надію, що на наступному тижні всі ці правила вже будуть нами розроблені, і ми будемо подавати їх на затвердження для того, щоб заздалегідь всі знали, в який спосіб будуть навчатися наші діти», — зазначив Степанов.

Він додав, що завчасна розробка цих правил дасть змогу керівникам навчальних закладів підготуватися до навчального року з 1 вересня.

Читайте також: Визначено ще вісім директорів шкіл Хмельницького

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую