ye-logo.v1.2

До реабілітаційного центру для диких тварин під Сатановом перевезли чотирьох ведмедів

Суспільство 6518
Найбільший в Україні реабілітаційний центр для диких тварин розпочне уже восени
Найбільший в Україні реабілітаційний центр для диких тварин розпочне уже восени. Фото: ілюстративне mamabook.com.ua

Тварини до новоствореного притулку забрали з Харківщини.

До новоствореного реабілітаційного центру для диких тварин «Парк хижаків Арден», що розташований на території Національного природного парку «Подільські Товтри» неподалік Сатанова, перевезли перших чотирьох ведмедів. Про це розповідають в установі.

Зазначають, що власник відпочинкового комплексу, що у Старому Салтові Харківської області, погодився передати своїх тварин, аби їх випустили в огороджений ліс на території Національного парку. До новоствореного притулку переїхали семирічні близнюки бурі ведмеді Маша та Міша, двадцятирічний цирковий бурий ведмідь Тоша, а також двадцятиоднорічний гімалайський ведмідь Гоша.

Транспортування тварин до огородженого природного лісу здійснила команда фахівців громадської екологічної організації Еко-Галич, яка займається порятунком диких тварин.

Додамо, що свою роботу найбільший в Україні реабілітаційний центр для диких тварин «Парк хижаків Арден» розпочне уже восени. Як зазначають в НПП «Подільські Товтри», цей проєкт є гарним зразком інвестиційної політики, направленої на збалансоване природокористування, охорону навколишнього природного середовища та збереження біорізноманіття.

Тут обладнали міст-галерею, протяжністю у кілометр, який є наразі єдиним лісовим мостом в Україні. Фото: НПП «Подільські Товтри».

Площа реабілітаційного центру для диких тварин 32 гектари. Тут обладнали міст-галерею, протяжністю у кілометр, який є наразі єдиним лісовим мостом в Україні. Природоохоронці зазначають, що така конструкція у кронах дерев забезпечить мінімізацію антропогенного впливу на лісову екосистему і сприятиме зручному огляду ландшафтів та диких тварин.

Читайте також: На Хмельниччині квітнуть лісові орхідеї.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую