ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині починають квітнути лісові орхідеї

Суспільство 2116
Ці рослини занесені до Червоної книги України
Ці рослини занесені до Червоної книги України. Фото: НПП «Мале Полісся»

На території Національного природного парку «Мале Полісся» зростає 7 видів лісових, болотних та лучних орхідей.

У лісах Національного природного парку «Мале Полісся» починають квітнути орхідеї. Як зазначають на фейсбук-сторінці заповідника, середина літа – саме той час, коли в лісах Малого Полісся активно квітують вишукані представники родини Орхідних (Orchidaceae).

Працівники НПП «Мале Полісся» зазначають, що наразі проведено низку виїздів до відомих місць зростання цих вишуканих рослин з метою спостереження за періодом їхнього цвітіння. Наразі виявлено гніздівку звичайну, коручку болотну, коручку чемерникоподібну, коручку темно-червону, які саме починають квітнути.

Всього на території Національного природного парку «Мале Полісся» зростає 7 видів лісових, болотних та лучних орхідей. Аби популяція цих рідкісних рослин не зникла, працівники відділу науки, відділу державної охорони природно-заповідного фонду та державної лісової охорони парку регулярно проводять моніторинг їх стану та здійснюють комплекс всіх необхідних природоохоронних заходів.

Несанкціоноване збирання та порушення умов місцезростань карається законом. Фото: НПП «Мале Полісся».

Природоохоронці також нагадують, що усі ці рослини занесені до Червоної книги України. Тож їх несанкціоноване збирання та порушення умов місцезростань карається законом і тягне за собою як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Читайте також: На Хмельниччині зацвіли рідкісні лілії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую