ye-logo.v1.2
28 Вересня, 2020

З Голлівуду на Хмельниччину: чи знайшли місце для могили Міккі Рурку в Загірцях

Суспільство 1394
У селі чекають Міккі Рурка в гості
У селі чекають Міккі Рурка в гості. Фото: trafficnews.bg

Актор пообіцяв відвідати село ще за життя.

Історія голлівудської зірки Міккі Рурка, пов’язана з Хмельниччиною, отримала продовження. Ще торік відомий актор заявив, що хоче, аби його поховали в… селі Загірці, що на Білогірщині. Саме там, де до цього дня живе бабуся його персонального асистента українця Дмитра Корнійчука, який вже встиг за шість років спільної роботи стати для Міккі Рурка справжнім другом.

Пригощаючи голлівудську зірку борщем, Дмитро часто розповідав йому про красоти невеличкого сільця на Білогірщині, де похований його дід і мешкає бабуся, і Рурк так ними надихнувся, що приголомшив усіх заявою про те, що хоче знайти вічний спокій саме поруч з дідом Дмитра Корнійчука.

«Я говорив Дмитру, коли я помру, не хочу, щоб мене поховали тут. Він показував, де похований його дідусь і я хочу, щоб мене поховали там», – зізнався тоді в інтерв’ю актор.

Для загірчан ця заява стала справжньою сенсацією. Але, які кажуть, поговорили тай забули.

Але нещодавно ця історія знову отримала продовження. На одному з українських телеканалів показали сюжет, у якому Дмитро Корнійчук приїхав з Лос-Анджелеса до Загірців, щоб… забронювати місце для могили Міккі Рурку. У селі зізнаються, що спочатку сприйняли цю новину як жарт, а зараз вже й не сумніваються в серйозності намірів актора та навіть чекають його в гості ще за життя. Хоча й зізнаються, що якби Рурк побачив це невеличке село, обмежене в благах цивілізації вживу, то може й би не захотів, щоб його тут ховали.

Дмитро побував у Загірцях разом зі знімальною групою телеканалу «Україна». Опісля вітань та обіймів з бабусею, усі подалися на кладовище, де хоче знайти вічних прихисток Міккі Рурк.

«Він мені написав, щоб я знайшов хороше місце поруч з дідусем Талиміном. Він дуже б хотів, щоб там була лавочка. І коли настане час, щоб я там посадив гарне дерево. Тому в них з дідусем буде завжди тінь від дерева», - читає повідомлення від Міккі Рурка Дмитро.

Однак, як виявилося, місце біля Дмитрового дідуся, де забажав покоїтися голлівудський актор, зайняте. Ким? Бабусею Лідією, яка вже давно забронювала собі його поруч з чоловіком.

Однак, пані Лідія зізналася, що заради голлівудської зірки місцем поступиться і не проти, щоб той по смерті розмовляв з її чоловіком. А вона слухатиме їхні розмови і навіть тоді, якщо її поховають десь неподалік. Але, каже, хотіла б познайомитися з зіркою ще за життя.

Тож нині усі чекають Міккі Рурка в гості. Той пообіцяв відвідати село вже найближчим часом.

Довідково: Голлівудська зірка Міккі Рурк став відомим завдяки фільмам «Дев'ять з половиною тижнів» і «Дика орхідея». У кінці 80-х років минулого століття його називали одним з секс-символів серед акторів у Голлівуді. У 2000 році Рурк зник з екранів, але через вісім років повернувся в кіно, взявши «Золотий глобус» за фільм «Рестлер».

У відео сюжет про пошуки місця для спочинку Міккі Рурка на Хмельниччині дивіться з 42:30 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую