ye-logo.v1.2

Голлівудський актор хоче, щоб його поховали на Хмельниччині

Суспільство 36048
Міккі Рурк - відомий американський актор, сценарист і професійнй боксер
Міккі Рурк - відомий американський актор, сценарист і професійнй боксер. Фото: hdimagesnew.com

Після смерті зірка хоче бути похованим в селі Загірці у Білогірському районі.

Відомий голлівудський актор Міккі Рурк заявив, що хоче, аби його поховали в Україні. Про це він сказав в ексклюзивному інтерв'ю «Сегодня».

За словами актора, він дуже шанує слов’ян. І вражає новиною: хоче, щоб після смерті його поховали в селі Загірці Хмельницької області. Адже саме там до цього дня живе бабуся його помічника Дмитра Корнійчука, який вже встиг стати для нього справжнім приятелем.

«Я говорив Дмитру, коли я помру, не хочу, щоб мене поховали тут. Він показував, де похований його дідусь і я хочу, щоб мене поховали там», – зізнався в інтерв’ю актор.

Голлівудська зірка Міккі Рурк став відомим завдяки фільмам «Дев'ять з половиною тижнів» і «Дика орхідея». У кінці 80-х років минулого століття він був одним з найбільш впізнаваних акторів у Голлівуді. У 2000 році Рурк зник з екранів, але через вісім років повернувся в кіно, взявши «Золотий глобус» за фільм «Рестлер».

Нещодавно актор відсвяткував своє 67-річчя. Як повідомляє видання, зараз у Рурка заплановані зйомки. Він пише сценарій для нового фільму і планує знятися ще в десятках стрічок, а також купити будинок в Нью-Йорку, звідки він родом.

Читайте також: У Хмельницькому знімають повнометражку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую