ye-logo.v1.2

Життя поза кліткою: як четверо ведмедів звикають до життя в реабілітаційному центрі (ВІДЕО)

Суспільство 3955
Семирічна Маша потрапила до реабілітаційного центру з Харківщини
Семирічна Маша потрапила до реабілітаційного центру з Харківщини. Фото: Arden carnivores sanctuary

Їх сюди перевезли на початку серпня.

Четверо ведмедів, які на початку серпня першими оселилися на території новоствореного реабілітаційного центру для диких тварин «Парк хижаків Арден», що розташований на території Національного природного парку «Подільські Товтри» неподалік Сатанова, обживають нову домівку. На сторінці центру у фейсбуці спеціалісти, які спостерігають за тваринами, розповідають про те, як ведмеді звикають до життя поза кліткою.

Зокрема, у відео зафільмували їх перші кроки на території реабілітаційного притулку: ведмеді купаються, вчаться долати схили та страх перед перешкодами, звикають до нової їжі та смаків, яких були позбавлені в неволі… Хтось уже знайшов своє улюблене дерево, щоб чухати спину, хтось облюбував затишні місця для відпочинку, хтось ховається від грози у лісі, а хтось повертається до закритого вольєру, ховаючись від негоди.

Нагадаємо, ведмедів до реабілітаційного центру перевезли з Харківської області, де вони мешкали на території приватного відпочинкового комплексу. Саме так до притулку потрапили семирічні близнюки бурі ведмеді Маша та Міша, двадцятирічний цирковий бурий ведмідь Тоша, а також двадцятиоднорічний гімалайський ведмідь Гоша.

Додамо, що свою роботу найбільший в Україні реабілітаційний центр для диких тварин «Парк хижаків Арден» розпочне уже восени. Він розташований на території НПП «Подільські Товтри». Площа центру 32 гектари. Також тут обладнали міст-галерею, протяжністю у кілометр, який є наразі єдиним лісовим мостом в Україні. Природоохоронці зазначають, що така конструкція у кронах дерев забезпечить мінімізацію антропогенного впливу на лісову екосистему і сприятиме зручному огляду ландшафтів та диких тварин.

Перші кроки у дику природу. Відео: facebook.com/ArdenSanctuary 

 

Міша готується до сну. Відео: facebook.com/ArdenSanctuary

В декого з ведмедів вже є улюблене дерево для того, щоб чухати спину. Відео: facebook.com/ArdenSanctuary

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую