ye-logo.v1.2

Через COVID-19 не всі навчальні заклади області відновлять роботу 1 вересня

Суспільство 4670
Подекуди в області навчальний процес не відновлять
Подекуди в області навчальний процес не відновлять. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Педагогічних працівників на коронавірусну інфекцію перевіряти не будуть.

У Хмельницькій області два навчальних заклади не почнуть працювати 1 вересня. Про це повідомив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет під час брифінгу.

«По факту два навчальних заклади не відновлять роботу. Це Новоушицька спеціалізована школа, початок навчання у якій було відкладено рішенням обласної комісії. Це також один із дошкільних закладів місті Нетішин. Але у понеділок, 31 серпня, проведемо ще одне засідання комісії, під час якого матимемо актуальну інформацію про поширення коронавірусної інфекції, в тому числі серед педагогічних працівників та учнів», - зазначив очільник області.

За його словами, заклади освіти можуть почати працювати 1 вересня, якщо забезпечені засобами захисту і дезінфекторами хоча б на один тиждень. Наразі більшість це все має, подекуди ще тривають постачання.

«Нещодавно були затверджені нові рекомендації щодо організації процесу навчання, відповідно до них прораховуються нові потреби у засобах, адже їх кількість значно зменшена. Інше питання - скільки часу ці навчальні заклади будуть працювати», - каже Дмитро Габінет.

Додав, що ніякими нормативними документами регулярне тестування науково-педагогічних працівників, учнів чи студентів не передбачене. Тому його робити не будуть.

Читайте також: Умови навчання під час карантину планують змінити

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую