ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Навчальні тренінги, арттерапія: як у Хмельницькому допомогають сім’ям ветеранів війни

Суспільство 895
Подібний проєкт планують започаткувати також в Нетішині
Подібний проєкт планують започаткувати також в Нетішині. Фото: armyinform.com.ua/

В обласному центрі започаткували проєкт із адаптації та психологічної реабілітації учасників бойових дій та їх родин.

У Хмельницькому розпочалася реалізація проєкту «Соціально-психологічна допомога сім’ям ветеранів ООС/АТО». Як повідомляє Армія Inform, заняття з учасниками бойових дій та їхніми родинами відбуваються в інформаційно-консультативному центрі міста.

«На базі центру вже почали проводити групові психологічні та психотерапевтичні консультації і навчальні тренінги. До нашого заходу долучилися учасники бойових дій та сім’ї загиблих Героїв України. У майбутньому заплановані телепередачі, фестивалі для родин учасників бойових дій», — цитує «Армія Inform» одну із організаторів проєкту Ірину Столярчук.

Також для ветеранів створили можливість комплексної психологічної реабілітації та післявоєнної адаптації через засоби мистецтва, розкриття творчого потенціалу. Арттерапія, вважають організатори заходу, надасть можливість особистості виразити себе «іншими голосами»: рухами, кольором, формою та пластикою.

«Є сподівання, що цей проєкт дасть реальну та ефективну допомогу й підтримку людям, які її потребують», — говорить Ірина Столярчук.

проєкту залучені експерти, які надаватимуть інформаційну та юридичну підтримку учасникам. Також працюватимуть фахові психологи, які допомагатимуть відповідній цільовій групі.

Невдовзі подібний проєкт планують розпочати в Нетішині.

До теми: Хмельницьким проїхали учасники пробігу ветеранів війни.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую