ye-logo.v1.2
23 Жовтня, 2020

На велосипеді через Україну: Хмельницьким проїхали учасники пробігу ветеранів війни

Суспільство 644
У команді велосипедистів два учасники бойових дій в Афганістані і два учасники бойових дій в зоні АТО
У команді велосипедистів два учасники бойових дій в Афганістані і два учасники бойових дій в зоні АТО . Фото: автора

Велосипедисти мають подолати майже дві тисячі кілометрів.

Сьогодні, 18 серпня, у Хмельницький завітали учасники велопробігу, приуроченому пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України. Розпочавши велопробіг 16 серпня в Ужгороді, велосипедисти за два тижні мають подолати 1 800 кілометрів, фінішувавши в Маріуполі.

Як розповідає організатор велопробігу, учасник бойових дій в Афганістані Іван Балашов, такий захід організовують вперше.

«Подібний пробіг ми проводили у 2016 році з нагоди 25-річчя Незалежності. Тоді ми їхали за маршрутом «Ужгород-Київ», а зараз ми прямуємо за маршрутом «Ужгород-Маріуполь». Основний привід нашого заїзду – День вшанування захисників України, які віддали своє життя за Незалежність і суверенітет України. Разом з тим, ми хочемо привернути увагу до ветеранського спорту, до спортивної реабілітації, до просування позитивного образу ветерана в суспільстві», - говорить Іван Балашов.

Учасниками заїзду стали чотири ветерани війни, всі вони активно займаються велосипедним спортом. За час велопробігу вони проїдуть за маршрутом: Ужгород, Стрий, Рогатин, Тернопіль, Хмельницький, Вінниця, Житомир, Київ, Лубни, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Бердянськ, Маріуполь.

Хмельничани зустріли велосипедистів на майдані Незалежності.
Учасники прообігу поклали квіти до пам'ятників загиблим захисникам України.

«Ми беремо участь у змаганнях з маунтінбайку, шосейних гонках і всі займаємося велотуризмом. Тому для нас це, я б так сказав, поєднання приємного з корисним», - додає ветеран.

У Хмельницькому учасники всеукраїнського велопробігу поклали квіти до стели Героям Небесної Сотні та російсько-української війни, до пам’ятника Героям Небесної Сотні та пам’ятника подолянам, полеглим в Афганістані.

«Не хочеться наврочити, але від дороги отримуємо лише позитивні емоції. На щастя, екстремальних ситуацій з нами не ставалося. А ще була змога порівняти якість дорожнього покриття, - ділиться один із учасників пробігу, учасник бойових дій в зоні АТО Сергій Поліщук. – Крім того, нас супроводжує автомобіль поліції і автомобіль швидкої».

Нагадаємо, раніше Хмельницьким проїхали байкери всеукраїнського "Мотопробігу єдності".

У Хмельницькому ветеранів супроводжували юні велосипедисти.
Завтра учасники прообігу продовжать свій маршрут.
Велосипедисти мають подолати майже дві тисячі кілометрів.

Велосипедисти планують завершити свій пробіг 28 серпня в Маріуполі, взявши наступного дня участь у заходах, приурочених Дню пам’яті захисників України.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую