ye-logo.v1.2

Міністерство анулювало ліцензії приватному інституту з Кам’янця-Подільського

Суспільство 6554
Офіційною причиною анулювання ліцензій стала недостовірна інформація у поданій документації
Офіційною причиною анулювання ліцензій стала недостовірна інформація у поданій документації. Фото: vdalo.info

Раніше надані навчальному закладу ліцензії давали йому право проводити освітню діяльність.

Міністерство освіти і науки України анулювало ліцензії на низку спеціальностей приватному навчальному закладу «Кам’янець-Подільський податковий інститут». Таке рішення представники МОН прийняли після проведеної перевірки цього вищого навчального закладу. Про це свідчить відповідний наказ міністерства.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки від 26 серпня цього року, у «Кам’янець-Подільському податковому інституті» пройшла позапланова перевірка за місцями проведення освітньої діяльності. Зокрема, за адресами: вулиця Годованця, 1, вулиця Князів Коріатовичів, 25, вулиця Івана Франка, 6А та вулиця Крип’янкевича, 3/5.

Результатом цієї позапланової перевірки став наступний наказ МОН датований 7 вересням. Згідно з ним, у цьому приватному вищому навчальному закладі було виявлено недостовірну інформацію у документах, які подав «Кам’янець-Подільський податковий інститут» до органу ліцензування.

Таким чином Міністерство освіти і науки України анулювало ліцензії цього навчального закладу щодо підготовки бакалаврів і магістрів за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» й «Право». Відповідні ліцензії приватний заклад отримав у 2018 році.

За інформацією ресурсу «YouControl», «Кам’янець-Подільський податковий інститут» зареєстрований у Кам’янці-Подільському в листопаді 2017 року. Його кінцевими бенефіціарними власниками зазначені Вікторія, Денис та Анатолій Савчуки.

Читайте також: Прем'єр пообіцяв студентам хмельницького училища підвищити стипендії

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую