ye-logo.v1.2

Двоє бійців російсько-української війни стали почесними громадянами Славути

Суспільство 1043
У Славуті побільшало почесних громадян міста
У Славуті побільшало почесних громадян міста. Фото: з архіву

Героїв вшанували посмертно.

Звання «Почесний громадянин міста Славута» посмертно присвоїли двом учасникам Операції Об’єднаних Сил України, які загинули захищаючи незалежність і цілісність України – Сергій Тимощуку та Сергію Рацуну. Таке рішення прийняли депутати під час чергового засідання сесії міської ради 11 вересня.

Майже шість років 18-річний десантник зі Славути Сергій Тимощук рахувався в списках безвісті зниклих. Наприкінці літа 2014 року військовослужбовець перестав виходити на зв'язок, перебуваючи у зоні проведення антитерористичної операції у луганському аеропорту.

Як згодом виявилося, після захоплення території аеропорту тіло Сергія Тимощука потрапило до рук окупантів. Фото: з фейсбуку

Родині Героя, громаді міста та командуванню Збройних Сил України знадобилося майже шість років для того, аби повернути його на рідну землю. Лише у травні за допомогою системи ДНК-ідентифікації останки бійця вдалося встановити. 

Громадське прощання з Героєм відбулося тгого ж місяця в міському Палаці культури. Похоронили Сергія Тимощука на міському кладовищі.

Сергій Рацун загинув під час виконання бойового завдання.

Славутчанин Сергій Рацун загинув під час ворожого обстрілу у січні цього року. 43-річний боєць служив у 93-тій окремій механізованій бригаді «Холодний Яр».

Прощалися із військовим 9 січня у міському Палаці культури в Славуті. Декілька сотень людей прийшло провести в останню путь Сергія Рацуна. Поховали Героя на міському кладовищі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую