ye-logo.v1.2

У Славуті попрощались із солдатом Сергієм Тимощуком

Суспільство 1920
Жителі Славутчини провели в останню путь свого земляка, захисника України
Жителі Славутчини провели в останню путь свого земляка, захисника України. Фото: Славутської міської ради

Хлопець загинув під час оборони луганського аеропорту.

Сьогодні, 24 травня, жителі Славутчани провели в останню путь солдата 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Сергія Тимощука. Боєць загинув ще шість років тому і лиш нещодавно його останки ідентифікували за допомогою ДНК-експертизи.

«Громадське прощання з Героєм відбулося в міському Палаці культури. Похоронили Сергія Тимощука на міському кладовищі із усіма військовими почестями», - повідомляють у Славутській міській раді

Додають, що народився Сергій 16 вересня 1995 року у місті Славута. У 2013 році був пішов служити на контакт до лав Збройних Сил України і був направлений у 80-ту окрему десантно-штурмову бригаду. З початком збройної російської агресії проти України, у червні 2014 року, разом зі своїм підрозділом був направлений в зону проведення АТО.

«Брав участь в боях за Луганський міжнародний аеропорт, де українські десантники тримали оборону з квітня 2014 року. У ніч з 31 серпня на 1 вересня 2014 року, після 146 днів оборони, українські захисники вийшли з руїн аеропорту, знищивши при цьому декілька одиниць бронетехніки противника. На жаль, пробитися до своїх вдалося не всім. 31 серпня 2014 року, захищаючи Україну від російського агресора, десантник Сергій Тимощук загинув смертю Героя», - зазначають Славутській міськраді.

Після захоплення території аеропорту, тіло Сергія Тимощука потрапило до рук окупантів. Родині Героя, громаді міста та командуванню Збройних Сил України знадобилося майже шість років для того, аби повернути його на рідну землю.

У Сергія залишилися матір та дві сестри.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую