ye-logo.v1.2

У Хмельницькому відбулися зйомки повнометражного фільму

Суспільство 6057
У центрі міста знімали повернення військових з ротації на Схід України
У центрі міста знімали повернення військових з ротації на Схід України . Фото: АрміяInform

Планують, що до кінця цього року кінострічка вийде в прокат.

У Хмельницькому пройшли зйомки повнометражної національної документальної стрічки з робочою назвою: «Про Сили спеціальних операцій». Один з епізодів фільму був відзнятий днями у центрі Хмельницького біля кінотеатру імені Шевченка. Як повідомляє АрміяInform, знімальна група фільмувала повернення з ротації на Схід України захисників, яких з гарячими обіймами зустрічали їхні найрідніші, близькі, друзі й просто небайдужі земляки.

«Три дні й одну ніч знімальна група провела з героями майбутнього фільму – спецпризначенцями, на тактичному полі, на заняттях з повітрянодесантної, вогневої і спеціальної підготовки. Фільмували героїв у повному бойовому спорядженні під час стрибків з парашутами, швидкої доставки та евакуації груп повітряним шляхом за допомогою канатів, - йдеться у повідомленні. - Спілкувалися з командирами, інструкторами, з чинними військовослужбовцями різних спеціальностей і напрямків підготовки – медики, розвідники, снайпери, водії, які були спецпризначенцями до створення ССО і служать нині. Писали за кавою-чаєм мобілізованих і ветеранів, які у складі підрозділів спеціального призначення працювали зимою 2014-го в Криму і від перших днів російсько-української війни на Донбасі».

Для зйомок фільму до кінотеатру Шевченка привезли військову техніку. Фото: Олександра Басистого

Знімальна група працювала під керівництвом незалежних режисерок, виробниць і дистриб’юторок кінопродукції Анни Мартиненко і Тетяни Кулаковської. Також вони відомі, як авторки шести документальних національних фільмів «Позивний Зеніт» та «Воїни духу», військово-патріотичного Проєкту «Кіно, що наближає перемогу».

«Майбутній фільм – наша ідея, яку підтримали в Командуванні ССО, – каже Анна Мартиненко. – Це новий рід військ, про який широкому загалу не багато відомо. Основа стрічки – це оповіді наших воїнів ССО. Фільм фахово, сучасно, драйвово, детально і гідно представлятиме державу Україну. Стрічка стане хорошою візитівкою про наших «сталевих», «вовків», їхню зброю і техніку для наших партнерів у НАТО, в країнах Європи та світу».

Авторки кажуть, що зйомки у Хмельницькому – це їхній перший виїзд, це старт. Разом із тим, додають, що від Командування ССО отримали чималий архів відео- і фотооповідей та інтерв’ю відважних сталевих. 

Фільмували героїв у повному бойовому спорядженні під час стрибків з парашутами. Фото: АрміяInform
Хронометраж фільму 60 хвилин. Фото: АрміяInform

Довідка. Аудиторія фільму не має вікових обмежень. Це документальна публіцистика з ефектом сприйняття художнього фільму. Прем’єра стрічки в кінотеатральному прокаті України запланована у 2020 році. Командування ССО представить фільм «Про ССО» військовому та дипломатичному істеблішменту країн НАТО і особовому складу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую