ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

У Славуті попрощалися зі захисником України

Суспільство 1993
У Центрі спеціальних операцій СБУ «Альфа» Володимир Фомюке працював з 2017 року
У Центрі спеціальних операцій СБУ «Альфа» Володимир Фомюке працював з 2017 року. Фото: facebook.com/Виконавчий-комітет-Славутської-міської-ради

Офіційних подробить смерті Володимира Фомюка у зоні проведення ООС поки немає.

Вчора, 3 жовтня, у Славуті в останню путь провели майора Центру спеціальних операцій «Альфа», 33-річного Володимира Фомюка. Серце Героя зупинилося кілька днів тому в зоні проведення Операції об’єднаних сил. Проте офіційної інформації про причини смерті воїна поки не повідомляють. Зокрема, конкретної дати.

За інформацією пресслужби виконавчого комітету Славутської міської ради, церемонія прощання з Володимиром Фомюком відбулася 3 жовтня в міському Палаці культури. Провести його в останню путь прийшли його рідні, друзі, бойові побратими, представники влади та небайдужі жителі Славути. Поховали захисника України на «Новому кладовищі» з усіма військовими почестями.

У Славутській міській раді додають, що Фомюк Володимир Володимирович народився 30 серпня 1987 року. У 1994 році пішов до першого класу Славутської загальноосвітньої школи №2. А у 2005-у — закінчив Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки. Цього ж року Володимир Фомюк вступив до Львівського державного університету внутрішніх справ, який закінчив у 2009-у. Він працював на посаді начальника сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків.

З липня 2017 року Володимира Фомюка зарахували на посаду оперативного співробітника підрозділу Центру спеціальних операцій Служби безпеки України «Альфа». За проявлені відвагу та мужність під час захисту державного суверенітету України в зоні проведення ООС Володимира Фомюка неодноразово нагороджувало керівництво.

До теми: Двоє бійців російсько-української війни стали почесними громадянами Славути

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую