ye-logo.v1.2

Хмельницький суд вирішував, чи директор місцевого магазину винен у порушенні карантину

Суспільство 1930
Суд дійшов висновку, що директор магазину не зобов
Суд дійшов висновку, що директор магазину не зобов'язаний забезпечувати відвідувачів і працівників засобами індивідуального захисту. Фото: ілюстративне pixabay.com

Чоловіка звинуватили у тому, що він не забезпечив працівників і відвідувачів захисними масками.

Днями Хмельницький міськрайонний суд виправдав директора місцевого магазину, який входить до всеукраїнської торгової мережі. На чоловіка правоохоронці склали адмінпротокол, адже в його діях вони вбачали порушення правил карантину. Однак орган правосуддя дійшов до іншого висновку. Про це свідчить постанова суду від 30 вересня.

Згідно з її текстом, до адміністративної відповідальності намагалися притягнути директора філії приватного акціонерного товариства, який також є керівником одного з магазинів на проспекті Миру. Всередині торгового закладу правоохоронці виявили відвідувачів, які перебували без засобів індивідуального захисту. Працівники поліції звинуватили директора магазину, що він не забезпечив покупців та продавців захисними масками або респіраторами. На їх думку, таким чином він порушив норми постанови Кабміну щодо протидії COVID-19.

Тому правоохоронці склали на чоловіка протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей).

Заслухавши пояснення директора магазину та вивчивши матеріали справи, Хмельницький міськрайонний суд постановив закрити справу й виправдати чоловіка через відсутність у його діях складу адміністративного правопорушення.

«Порушення, в якому звинувачують чоловіка, не передбачає, що керівник юридичної особи чи магазину має забезпечувати відвідувачів або працівників засобами індивідуального захисту. Натомість йдеться про заборону перебувати у громадських будинках, спорудах і транспорті перебувати без вдягненої захисної маски чи респіратора. Крім того, правоохоронці не навели доказів, що обвинувачений дійсно працює директором цього магазину», — пояснюється у постанові.

Читайте також: Перебував на кладовищі без захисної маски: Волочиський суд оштрафував безробітного

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую