ye-logo.v1.2

На Хмельниччині в останню путь провели курсанта-льотчика Костянтина Зибюка

Суспільство 7636
Після церемонії прощання тіло курсанта пронесли центральною вулицею міста
Після церемонії прощання тіло курсанта пронесли центральною вулицею міста. Фото: adm-km.gov.ua

У загиблого в Старокостянтинові залишилися батько і мати.

Сьогодні, 7 жовтня, у Старокостянтинові прощалися із загиблим в авіакатастрофі під Чугуєвом, на Харківщині, курсантом-льотчиком Костянтином Зибюком.

Ритуал прощання із загиблим відбувся у гарнізонному будинку офіцерів в Старокостянтинові, повідомили у пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації. Жителі міста, представники військових частин гарнізону, друзі, знайомі й однокласники прийшли провести в останню путь курсанта. Після церемонії прощання тіло курсанта пронесли центральною вулицею міста. Поховали Костянтина Зибюка на міському кладовищі Старокостянтинова на Алеї героїв АТО.

«Костянтин ріс у сім’ї військового і вже з десятого класу твердо вирішив пов’язати долю з професією військового авіатора. 19-річний Костянтин Зибюк, який народився та виріс у Старокостянтинові, був курсантом третього курсу Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба. Костянтин Зибюк відмінно навчався, займався спортом і літав. Польоти повністю поглинули юнака і стали сенсом життя», - повідомляють у пресслужбі ОДА.

Нагадаємо, наш земляк став одним із тих, кого забрало небо під час авіатрощі, що сталася 25 вересня на Харківщині під час навчальних польотів. На борту літака АН-26, що впав у Чугуєві, знаходилося 7 членів екіпажу та 20 курсантів. З усіх, хто перебував у літаку, вижив лише один курсант. У Костянтина Зибюка в Старокостянтинові залишилися батько і мати.

За самовіддане служіння українському народові, зразкове виконання військового обов’язку Президент України Володимир Зеленський нагородив посмертно медаллю «За військову службу Україні» Костянтина Зибюка та ще 25 військових, які загинули в катастрофі літака АН-26 під Чугуєвом.

Ритуал прощання із загиблим відбувся у гарнізонному будинку офіцерів в Старокостянтинові. Фото: adm-km.gov.ua
Жителі міста, представники військових частин гарнізону, друзі, знайомі й однокласники прийшли провести в останню путь курсанта. Фото: adm-km.gov.ua
Після церемонії прощання тіло курсанта пронесли центральною вулицею міста. Фото: adm-km.gov.ua
Поховали Костянтина Зибюка на міському кладовищі Старокостянтинова на Алеї героїв АТО. Фото: adm-km.gov.ua

Світла пам’ять Костянтинові Зибюку та усім військовим авіаторам, для кого цей політ став останнім…
Щирі співчуття рідним та близьким!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую