ye-logo.v1.2

Загиблого в авіакатастрофі курсанта зі Старокостянтинова поховають після ДНК-експертизи

Суспільство 17701
Костянтин Зибюк був одним з наймолодших на борту курсантів: 15 липня йому виповнилося 19..
Костянтин Зибюк був одним з наймолодших на борту курсантів: 15 липня йому виповнилося 19... Фото: з фейсбуку

Костянтину Зибюку було 19 років…

Курсанта зі Старокостянтинова Костянтина Зибюка, який загинув 25 вересня під час навчального польоту під Чугуєвом Харківської області, поховають після результатів ДНК-експертизи. Про це сайту «Є» повідомив міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук.

«Коли відбудеться прощання наразі невідомо. Батьки Костянтина разом з іншими родичами загиблих у авіакатастрофі на Харківщині вже здали ДНК-зразки для ідентифікації. Наразі мова йде про те, що ДНК-експертиза може тривати 2-3 тижні. Лише після того може відбутися поховання. Це непоправне горе для родини, для міста, для усієї країни…», - каже Микола Мельничук.

Зі списку військовослужбовців, які загинули в результаті авіаційної катастрофи літака АН-26Ш, оприлюдненого Харківським національним університетом Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, і в яких значиться ім’я солдата Костянтина Зибюка, відомо, що він був одним з наймолодших на борту курсантів: 15 липня йому виповнилося 19…

На фейсбук-сторінці Старокостянтинівської ЗОШ №1, де навчався Костянтин Зибюк, опубліковані дописи зі співчуттями з приводу трагічної загибелі колишнього учня. Костянин був випускником 2018 року… У стінах рідної школи його вшанували хвилиною пам’яті.

Як повідомляє Громадське, причини авіакатастрофи на Харківщині наразі розслідують. Відомо, що з 27 людей, які перебували на борту (20 курсантів Харківського національного університету Повітряних Сил, п’ятеро прапорщиків і двоє офіцерів екіпажу літака) одразу після аварії вижили двоє. Один з хлопців від важких травм помер у лікарні, інший наразі перебуває в лікарні у задовільному стані.

Співчуваємо рідним… Світла пам’ять Костянтину Зибюку та усім, для кого цей політ став останнім…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую