ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2020

Новий карантинний поділ: в яких містах і районах Хмельниччини посилили обмеження

Суспільство 3179
У деяких районах області посилять обмеження
У деяких районах області посилять обмеження. Фото: ілюстративне pixabay.com

Оновлено рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 в Хмельницькій області.

Від завтра, 12 жовтня, на Хмельниччині розпочнуть діяти нові карантинні обмеження, які були затвердженні під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомили в пресслужбі Кабінету Міністрів України. Частина населених пунктів області з наступного тижня перейде у жорсткіші зони карантину.

Згідно з новим епідемічним зонуванням, територій з «червоним» рівнем безпеки в області немає.

У «помаранчеву» зону із «жовтої» перейшли місто Славута, Городоцький, Новоушицький та Старосинявський райони. Решта ж в ній залишаються з минулих тижнів: Волочиський, Деражнянський, Дунаєвецький, Красилівський, Летичівський, Теофіпольський та Ярмолинецький райони.

У «жовтому» рівні залишаються міста Старокостянтинів та Шепетівка, Білогірський, Віньковецький, Деражнянський, Кам’янець-Подільський, Полонський, Славутський, Старокостянтинівський, Хмельницький, Чемеровецький райони. Також з наступного тижня з «зеленої» зони в «жовту» переходить Шепетівський район.

У «зеленій» зоні відтепер перебуватиме лише один район області – Ізяславський.

Нове епідемічне зонування почне діяти з 00 годин 00 хвилин 12 жовтня.

Нагадаємо, у «жовтій зоні» передбачається заборона роботи хостелів, відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, розважальних закладів і закладів громадського харчування з 24-ї години до 7-ї ранку. А також у закладах громадського харчування не можна проводити будь-які масові заходи для 20 і більше відвідувачів.

У «помаранчевій» зоні діє заборона на планову госпіталізацію пацієнтів, діяльність закладів з розміщення людей, крім готелів, роботу закладів громадського харчування та розважальних закладів у нічний час. У громадському транспорті та закладах громадського харчування має бути заповнено не більше половини місць. Торгово-розважальні центри, заклади побутового обслуговування, спортзали, фітнес-центри, бібліотеки та музеї можуть працювати, якщо для перебування одного відвідувача буде забезпечено не менше десяти квадратних метрів. А масові заходи можуть проводитися, якщо на 20 квадратних метрах перебуватиме не більше однієї людини та загалом не більше 100 громадян.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую