ye-logo.v1.2

Оновлено епідемічні рівні – лише два райони Хмельниччини «зелені»

Суспільство 3678
Нетішин із 5 жовтня повертається в \
Нетішин із 5 жовтня повертається в "помаранчеву" карантинну зону. Фото: ілюстративне Нетішинської міської ради

Новий карантинний поділ діятиме з 5 жовтня.

Сьогодні, 1 жовтня, на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, переглянуло рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Про це повідомили в пресслужбі Кабінету Міністрів України.

Якщо цього тижня на Хмельниччині в «зеленій зоні» (в якій діють обмеження, як носіння масок у приміщеннях), перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць тощо) перебували три райони, то з наступного понеділка – два: Шепетівський та Ізяславський. А ось Старокостянтинівський район перемістився до «жовтого рівня».

Отож, у «жовтій зоні»: міста Славута та Шепетівка, а також Білогірський, Віньковецький, Городоцький, Кам’янець-Подільський, Новоушицький, Полонський, Славутський, Старосинявський, Старокостянтинівський, Хмельницький та Чемеровецький райони. Цей рівень передбачає заборону роботи хостелів, відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, розважальних закладів і закладів громадського харчування з 24-ї години до 7-ї ранку. А також у закладах громадського харчування не можна проводити будь-які масові заходи для 20 і більше відвідувачів.

У «помаранчеву» зону із «жовтої» перейшли місто Нетішин та Летичівський район. Решта ж в ній залишаються з минулих тижнів. А саме міста Хмельницький та Кам’янець-Подільський, а також Волочиський, Деражнянський, Дунаєвецький, Красилівський, Теофіпольський та Ярмолинецький райони. Тут діє заборона на планову госпіталізацію пацієнтів, діяльність закладів з розміщення людей, крім готелів, роботу закладів громадського харчування та розважальних закладів у нічний час. У громадському транспорті та закладах громадського харчування має бути заповнено не більше половини місць. Торгово-розважальні центри, заклади побутового обслуговування, спортзали, фітнес-центри, бібліотеки та музеї можуть працювати, якщо для перебування одного відвідувача буде забезпечено не менше десяти квадратних метрів. А масові заходи можуть проводитися, якщо на 20 квадратних метрах перебуватиме не більше однієї людини та загалом не більше 100 громадян.

Новий розподіл набуде чинності з 00:00 години 5 жовтня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую