ye-logo.v1.2

На Хмельниччині пацієнта психіатричної лікарні судили за порушення карантину

Суспільство 2192
Суд постановив звільнити пацієнта лікарні від адміністративної відповідальності
Суд постановив звільнити пацієнта лікарні від адміністративної відповідальності. Фото: ілюстративне wikimapia.org

Правоохоронці склали на нього адмінпротокол за перебування всередині медзакладу без захисної маски.

Ярмолинецький районний суд розглядав справу щодо порушення жителем області правил карантину. Чоловіка працівники поліції вирішили притягнути до адміністративної відповідальності за перебування без захисної маски у лікарні. Про це свідчить постанова суду від 9 жовтня цього року.

Згідно з нею, 22 липня обвинувачений перебував без захисної маски або респіратора всередині Хмельницького обласного закладу з надання психіатричної допомоги, який працює у селі Скаржинці Ярмолинецького району. Він не реагував на зауваження персоналу й відмовлявся одягнути засоби індивідуального захисту. Це задокументували правоохоронці та склали на чоловіка протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Як доказ, вони навели відеозапис.

На судове засідання чоловік з невідомих причин не прийшов. Однак орган правосуддя взяв до уваги, що того дня, коли на нього склали адмінпротокол, він прийшов у медзаклад, бо був змушений звернутися до лікаря за допомогою. Крім того, згідно з рішенням Ярмолинецького районного суду від 14 серпня, він перебуває на лікуванні у Хмельницькому обласному закладі з надання психіатричної допомоги.

Таким чином Ярмолинецький районний суд постановив звільнити пацієнти психіатричної лікарні від адміністративної відповідальності та обмежитися усним зауваженням.

Наразі ця постанова не набула остаточної законної сили, адже впродовж десяти днів з дати її винесення на неї можна подати апеляцію.

Читайте також: У Полонську районі теща через суд позбавила зятя права на житло

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую