ye-logo.v1.2

«МастерШеф»: кам’ячанка знову опинилася у команді переможців

Суспільство 795
Дівчина пройшла до наступного етапу
Дівчина пройшла до наступного етапу. Фото: скрін з відео

Дівчині у черговий раз вдалося уникнути битви «чорних фартухів».

Днями на каналі «СТБ» вийшов новий випуск кулінарного шоу «МастерШеф», в якому 16 кулінарів-аматорів продовжували боротьбу за місце у проєкті. Серед учасників сезону – дівчина з Кам’янця-Подільського Аліна Матвійчук.

Цього разу в першому завданні шоу скористатися можливістю проявити себе мали учасники, котрих завжди до команд обирають останніми. Саме вони сформували команду жовтих і змогли обрати сім інгредієнтів, з яких усім трьом командам кулінарів довелося готувати страви. Це мали бути дві страви ресторанного рівня, з яких одна вегетаріанська. Всі обрані продукти мали міститися в обох стравах.

Аліна Матвійчук опинилася у команді червоних. Вони презентували членам журі вегетаріанську закуску, поєднавши цукіні та кукурудзу. Бланшований цукіні аматори доповнили двома видами пюре: одне з кукурудзи та імбиру, друге – з кукурудзи, кокосового молока та крем-сиру. Додали також чіпси з імбиру. На основну страву кулінари приготували кукурудзяне пюре з обсмаженим філе дорадо, пастою із цукіні, соусом та креветкою.

Страви команди червоних дегустувала одна із членів журі – Ольга Мартиновська. «Імбир не хрусткий, набрався вологи і занадто яскравий лишився за смаком. Але придатний до споживання абсолютно. Смаки дуже легкі, - зазначила вона. - Подобається, що не перевантажили страву вершковим сиром. Його не відчувається. Вегетаріанець може насолоджуватися овочевою стравою. Імбир виступив основною складовою страви, який дав їй квіт, аромат і післясмак».

Страви команди червоних судді визначили кращими у першому конкурсі.

У наступному завданні 16 учасників поділилися на дві команди і взяли участь у конкурсі «естафета». Кулінари мали показати наскільки злагоджено вміють працювати у команді. Капітани самостійно вигадали страву, яку готували. Усі учасники команд заходили по черзі на кухню та за підказками, залишеними на столі попереднім кулінаром, мали здогадатися що готувати.

Аліна Матвійчук знову змагалася у команді червоних. Вона взяла участь в естафеті наступною після капітана команди. Кам’янчанка правильно відгадала страву, яку має готувати команда – лазанью «Болоньєзе», та залишила підказки для наступного учасника.

У цьому конкурсі знову перемогла команда червоних. А за результати битви «чорних фартухів» покинув шоу Олексій Жидких.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую