ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В ОДА пояснили, коли медики, які надають допомогу хворим на COVID-19, отримають 300-відсоткові доплати

Суспільство 1773
На сьогодні доплати вже виплачені тим закладам, які працювали в серпні
На сьогодні доплати вже виплачені тим закладам, які працювали в серпні. Фото: ілюстративне stock.adobe.com

На сьогодні доплати вже виплачені тим закладам, які працювали в серпні.

Тринадцять медичних закладів області, які надають допомогу хворим з коронавірусною інфекцією, вже уклали відповідні угоди з Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Про це сьогодні під час брифінгу розповів перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш. Відповідно, медики цих закладів, які надають стаціонарну допомогу пацієнтам з COVID-19, мають отримувати 300 відсотків доплати до заробітної плати.

«Поки не уклали угоди з НСЗУ лікарні, які, фактично, лише минулого тижня долучилися до боротьби з COVID-19. Це Віньковецька, Теофіпольська, Деражнянська, Чемеровецька районні та Кам’янець-Подільська міська лікарні. Наразі вони в процесі укладання таких угод з Національною службою здоров’я», - каже Роман Примуш.

Що стосується зазначених доплат, то, за словами Романа Борисовича, вони на сьогодні вже виплачені тим закладам, які працювали в серпні.

«У нас три таких заклади – Хмельницька інфекційна лікарня, Дунаєвецька та Славутська ЦРЛ. Що ж стосується доплат за вересень, то, згідно з контрактами, які укладають медзаклади Національною службою здоров’я, виплати здійснюються наступним чином: до 20 числа заклади охорони здоров’я передають в НСЗУ дані про проведені лікування за попередній місяць. Тобто, виплати за вересень НСЗУ почне здійснювати після 20 жовтня», - зазначив Роман Борисович.

Читайте також: «Це буде показовий тиждень» - ОДА про динаміку захворюваності на Covid-19.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую