ye-logo.v1.2

«Це буде показовий тиждень» - ОДА про динаміку захворюваності на Covid-19

Здоров'я 1906
Якщо динаміка збережеться на тому ж рівні, можна буде говорити про те, що це піковий період
Якщо динаміка збережеться на тому ж рівні, можна буде говорити про те, що це піковий період. Фото: ілюстративне pixabay.com

За вихідні дні підтвердили нових 613 випадків коронавірусної інфекції.

Понад 12 тисяч мешканців області захворіли на коронавірусну інфекцію з початку поширення хвороби на Хмельниччині. Про це сьогодні під час брифінгу розповів перший заступник голови Хмельницької ОДА Роман Примуш.

«За вихідні дні маємо нових 613 випадків Covid-19. 297 людей одужали від хвороби. Також за ці дні маємо 8 летальних випадків та вже 7 летальних – сьогодні. Фактично за ніч та частину сьогоднішнього дня. Що стосується динаміки захворюваності, то, якщо ми порівнюємо її з минулим тижнем, бачимо, що вона зберігається на майже однаковому рівні (2164 та 2168 інфікованих за тиждень відповідно). За двома тижнями, звісно, робити висновки ще рано, тому нинішній тиждень буде показовим. Якщо динаміка збережеться на тому ж рівні, можна буде говорити про те, що це піковий період», - каже Роман Примуш.

Також він додає, що з огляду на динаміку захворюваності продовжує зростати завантаженість лікарень.

«Фактично на 90 і більше відсотків завантажена Хмельницька інфекційна лікарня, райлікарні в Шепетівці, Дунаївцях та Славуті. Також на вихідні ми розгорнули Кам’янець-Подільську міську лікарню, яка почала приймати хворих на Covid-19. Продовжуємо забезпечувати киснем заклади охорони здоров’я. Зокрема, за минулий тиждень додали ще 79 нових точок централізованої подачі кисню, і наразі їх в лікарнях вже близько тисячі. Наразі до кисню під’єднано 60 відсотків ліжкового фонду», - зазначив Роман Борисович.

Крім того, додав він, на область вже розподілена субвенція в 23 мільйони гривень. Ці гроші будуть розподілені між закладами охорони здоров’я для встановлення нових точок кисню та придбання необхідного обладнання.

Загалом, що стосується останніх статистичних даних, то, загалом, від початку поширення інфекції у Хмельницькій області зафіксовано 12 тисяч 89 випадків захворювання на коронавірус. З-поміж них 4 тисячі 580 людей одужало, а 248 - померли.

Читайте також: Експеримент на тиждень: як діятиме «червоний» рівень карантину на Хмельниччині.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую