ye-logo.v1.2

Був без маски та нетверезим: Ярмолинецький суд оштрафував місцевого жителя

Суспільство 2897
Обвинувачений визнав свою провину та розкаявся
Обвинувачений визнав свою провину та розкаявся. Фото: ілюстративне pixabay.com

Перебування без захисної маски правоохоронці кваліфікували як порушення правил карантину.

Днями Ярмолинецький районний суд визнав винним місцевого жителя у порушенні правил карантину. Також орган правосуддя врахував, що на той час чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння. Про це свідчить постанова від 28 жовтня.

Згідно з її текстом, ввечері 11 жовтня обвинувачений перебував в одному з магазинів на вулиці Шевченка в Ярмолинцях. Проте він не вдягнув захисної маски або респіратора. Таким чином він порушив норми постанови Кабміну щодо протидії COVID-19, в якій прописана вимога перебувати в громадських будівлях та транспорті у вдягненій захисній масці або респіраторі.

Тому на чоловіка працівники поліції склали протокол за статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил щодо карантину людей). Як доказ вони навели відеозаписи. Крім того, на той час чоловік був у стані алкогольного сп’яніння. Цей факт підтверджує довідка Ярмолинецької центральної районної лікарні.

Під час розгляду справи чоловік визнав свою провину та розкаявся. Він підтвердив покази свідків і, що на відеозаписі зафіксовано саме його у нетверезому стані.

Врахувавши обставини події, Ярмолинецький районний суд постановив оштрафувати місцевого жителя на 17 тисяч гривень. Також з нього мають стягнути понад 420 гривень судового збору.

Однак ця постанова поки не набула остаточної законної сили, адже впродовж десяти днів з дати її винесення на неї можна подати апеляцію.

Читайте також: Їхав без маски: у Хмельницькому оштрафували водія автобуса

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую