ye-logo.v1.2

Їхав без маски: у Хмельницькому оштрафували водія автобуса

Суспільство 1774
Водія автобуса оштрафували на 17 тисяч гривень
Водія автобуса оштрафували на 17 тисяч гривень. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Порушник свою вину визнав.

Хмельницький міськрайонний суд призначив покарання водію комунального підприємства «Електротранс». Згідно із постановою від 26 жовтня, кермувальник працював без засобів індивідуального захисту.

«19 вересня 2020 року водій здійснював перевезення пасажирів, а саме нерегулярні перевезення на транспортному засобі марки «Еталон», без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних засобів, що закривають ніс та рот у тому числі виготовлених самостійно. У судовому засіданні правопорушник свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав», - зазначено у постанові.

Суд врахував особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність. Зокрема, було з’ясовано, що постановою Хмельницького міськрайонного суду від 14 вересня цього року водія автобуса звільнили від адмінвідповідальності відповідальності за порушення правил карантину у зв'язку із його малозначністю. Тоді суд обмежився усним зауваженням, однак громадянин, належних висновків щодо не зробив, та знову вчинив правопорушення. Тому суд постановив накласти адміністративне стягнення у виді штрафу 17 тисяч гривень і сплатити на користь держави судовий збір у розмірі 420 гривень.

Постанова може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую