ye-logo.v1.2

Музикантка Марина Круть розповіла про одужання від коронавірусу

Суспільство 2187
За словами Марини Круть, важка хвороба допомогла винести їй кілька важливих уроків
За словами Марини Круть, важка хвороба допомогла винести їй кілька важливих уроків. Фото: з фейсбука Марини Круть

Хмельничанка зазначила, що все почалося з легкого кашлю.

Хмельницька співачка та бандуристка Марина Круть (KRUTЬ) написала на своїй сторінці у фейсбуці, що вона одужала від COVID-19. Музикантка розповідала у своєму дописі про перебіг хвороби та переосмислення деяких сторін життя.

За словами Марини Круть, від коронавірусу вона лікувалася амбулаторно, хоча мала двосторонню пневмонію. З хворобою їй довелося зіштовхнутися в Києві. Повертатися додому у Хмельницький вона не наважувалася, адже боялася наражати батьків на небезпеку.

Вона зазначила, що у неї COVID-19 розпочався з легкого кашлю. За весь час хвороби температура тіла не підвищувалася вище 37,8 градуса. Нюх та смак вона втратила на четвертий-п’ятий день.

«Боліли легені. Не одразу — на четвертий день. Моментами було відчуття, що я задихаюсь, — пише Марина Круть. — Лягала на живіт і навчилась на ньому спати. Мені було страшно, я так погано себе ніколи не почувала. Легені відчувала постійно. Знала, що там не все в порядку, але дихала сама. КТ, яке підтвердило пневмонію, зробила на одинадцятий день».

Вона додала, що найважчими для неї виявилися третій, сьомий та дев’ятий дні хвороби. Після дев’ятого — вона почала одужувати.

«Я схудла на кілограмів п’ять, — ділиться Марина Круть. — Але винесла кілька уроків. Я стала щасливіша й прийняла рішення ставитись до себе по-іншому. Нарешті відчуваю в собі ресурс назовсім відмовитись від алкоголю, міцно зайнятись спортом. В моєму житті стільки багато любові, яку я ігнорувала за постійною гонкою. Сьогодні вперше йшла вулицею і дивилась крізь прозору парасолю повна вдячності на світ».

Музикантка дякує всім за підтримку й закликає людей не ігнорувати власне здоров’я та консультуватися з лікарями.

Нагадаємо, нещодавно Марина Круть презентувала відеокліп на пісню «Кімната». Її нова робота з’явилася в рамках проєкту «Звуки Чорнобиля».

Читайте також: «Двостороння пневмонія без високої температури», — хмельницький журналіст про інфікування COVID-19

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую