ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Рибоохоронці назвали причину загибелі риби на Дністрі

Суспільство 5179
Результати досліджень показали, що риба була уражена хворобою
Результати досліджень показали, що риба була уражена хворобою. Фото: Чернівецький рибоохоронний патруль

Факти загибелі зафіксували екологи декілька днів тому.

Рибоохоронці оприлюднили результати досліджень загибелі у Дністровському водосховищі. Нагадаємо, цей факт зафіксували екологи декілька днів тому.

Для аналізу ситуації, що спричинила загибель водних біоресурсів у Дністровському водосховищі в межах Чернівецької та Хмельницької областей 23 жовтня 2020 року було відібрано та направлено зразки для досліджень до Інституту рибного господарства НААН України. Про це повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль.

Зазначають, що науковцями інституту був проведений клінічний огляд риби, і результати досліджень показали, що вона була уражена постодиплостомозом (чорно-плямиста хвороба) з достатньо високим відсотком екстенсивності ураження.
Зазначають, що хвороба реєструється як у природних водоймах, так і у ставкових господарствах.

«При вживанні людиною хворої риби постодиплостомозом, існує ймовірність заразитися глистяною інфекцією. Проте при правильній обробці і приготуванні таке зараження малоймовірне», - кажуть рибоохоронці.

Читайте також: У Хмельницькому засадили деревами новий парк.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую